Karadeniz Pet

Erkek ve dişinin ırkı sizce nedir?

CELAL84

Yeni Üye
Merhaba değerli arkadaşlarım.
- 26 Şubat 2017 de sahiplendiğim muhabbetlerim hakkında forumun "Muhabbet Kuşu Üretimi" bölümünde açtığım konu adresi: http://www.muhabbetkusu.com.tr/thre...allah-yavru-almayi-nasip-eder-insallah.57573/
- Merak ettiğim bazı hususlar var. Kuşları sahiplendiğim arkadaşı tanımıyorum. Malum, ticaret vesilesiyle karşılaştık ama söyledikleri ne kadar doğru bilemiyorum. Dolayısıyla siz değerli forum sakinlerine sormak istedim.
- Kuşlarımın ırkını hiç sormadım, bilmiyorum da. Sizce ırkı nedir?
- Erkek kuş 2 yaşına yakın, dişi kuş ise 1.5 yaşında dendi ama sizce doğru mudur?
- Dişi kuşum erkek kuştan biraz daha iri, bu durum çiftleşmelerine engel (Erkek kuş çok ısrarcı ama biraz zayıf görünümlü olduğundan dişi kuşa pek sözü geçmiyor sanırım) olur mu?
Şimdiden kıymetli tavsiye ve yorumlarınız için teşekkür ederim.
20170324_182053.jpg

vlcsnap-2017-03-24-19h46m30s297.png

Son düzenleme:
Erkek çekoslavak dişi yerligibi gözüküyo ama ikiside çek olabilir

Yaşlarını büyük ihtimalle doğru söylemiş. İkisi de Çekoslavak ve yerli melezine benziyor. Dişi reddetmediği sürece erkeğin boyutu önem arzetmez. Dişiler bazen kendinden büyük erkekleri de reddediyor.

Bende 2 erkek var ve sizinkilere çok benziyor. Hollanda ikisi de. Sizinkiler erkek çek dişi yerli. Sizin erkekte ayrıca sarıyüz mutasyonu var sanırım
IMG_2498.JPG
IMG_2495.JPG

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri