petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

erzincanda yavru satan mubiş sahipleri varmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emine uyumaz tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. emine uyumaz

erzincan merkezden yavru muhabbet kuşu satan birini arıyorum yada erzincana yakın olan gönderebilecek biri var mıdır ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ağabey Erzincan ile Kayseri arası çok. Aradığınızı tez zamanda bulmanız dileklerimle Tokat'ta biri vardı inşaallah görür ve döner

4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] benimde Tokat aklıma geldi, baktım orada uzakmış Erzincana :)

#4 AliismailERTAŞ, 7 Ocak 2015
    Son düzenleme: 7 Ocak 2015
  5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Erzincan Erzurum Gümüşhane ve Memleketim Bayburt tan kimseyi görmedim en yakın hatırladığım orasıydi:) ve Erzincan otobüsleri geçer o taraftan

6. emine uyumaz

çok fena yaa :( aslında tuncelinin bir ilçesinde pülümür de kalıyorum ama kaldığım ilçe pülümürdense erzincana yakın

7. fatih22222

fatih22222 Member

Beğenileri:
    0
    Eğer hala arıyorsan acele etme benim kuşlar yumurta sana ayırırım tabi bi sıkıntı çıkmazsa erzincan merkezde de elden teslim ederim. :D Aldıysanda hayırlı olsun...

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. erzincanda satılık muhabbet kuşu