Karadeniz Pet

Eş alıcam lütfen yardım edin

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
3 ayına yaklaşan bir kuşum var ilk zamanlar forumda herkes erkek demişti ancak şuan cere rengi farklılaşıyor günden güne eş alıcam yanına o sebeple kesin Bi şekilde emin olmak istiyorum. Burun deliklerinin yanı açık mavi lütfen yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

• IMG_7732.JPG
    IMG_7732.JPG
    766.2 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_7729.JPG
    IMG_7729.JPG
    826.8 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_7730.JPG
    IMG_7730.JPG
    807.4 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_7731.JPG
    IMG_7731.JPG
    758.5 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_7728.JPG
    IMG_7728.JPG
    751.6 KB · Görüntüleme: 51
Merhaba bu renk kuşlarda genelde yanılma oluyor kuş dişi gibi görünüyor şu an. Ama biraz daha bekleyin zaten kuşlar 6 aydan sonra yetişkin bir kuş lacak bu nedenle garantilemek adına 1 ay daha bekleyin iyice belli olur.

Anladım gün gün değişiyor bu sebeple anlayamıyorum açık bir mavi ama emin olamadım bende erkek diye biliyorduk forumda da herkes erkek demişti dişi bir kuş alıcaktım bu hafta ama ertelemek gerekicek sanırım

Başka yardımcı olacak kimse Yok mu

bence de erkek benimkiyle rengi aynı duruyor

Bencede erkek ama dişi diyenler oldu kafam karıştı

Güncell

Ekli dosyalar

• IMG_7739.JPG
    IMG_7739.JPG
    662 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_7740.JPG
    IMG_7740.JPG
    717.2 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_7737.JPG
    IMG_7737.JPG
    829.6 KB · Görüntüleme: 31
Yeni çektiklerimi de attım Bi bakın lütfen

Farkındaysanız kimse yanılırım korkusuyla yorum yapmıyor :) Bekleyin biraz daha sabır lütfen acele işe şeytan karışırmış 1 ay bekleyin.

Ya gerçekten öyle sanırım

Massllah guzel kus erkek diyorum insallah ergenlige gecis yapiyor yakin zamanda ele anahtara kumandaya kafes tellerine sulanmaya baslar bekleyip gorucez

Teşekkürler yorumunuz için bende erkek diye umuyorum

Teşekkür ederiz:) Babası show jumbo,annesi ise sadece jumbo..Bu durumda noluyo bilmiyorum.

Bakalım kimin dediği çıkacak inşallah isteğiniz yönünde olur cinsiyeti

Teşekkür ederiz:) Babası show jumbo,annesi ise sadece jumbo..Bu durumda noluyo bilmiyorum.
Anladım Bende bilmiyorum noluyo ancak jumbo kırığı bir eş almayı düşünüyorum da kuşuma o sebeple jumbo kırığı nasıl görünüyor biraz merak ediyorum :)

Bu resimdeki hali 2 aylık hali ama :) Şimdi daha iri.Genelde erkek dişiden iri olsun derler,o yüzden sizde nasıl olur bilemedim.

Bu resimdeki hali 2 aylık hali ama :) Şimdi daha iri.Genelde erkek dişiden iri olsun derler,o yüzden sizde nasıl olur bilemedim.
İşte bende sırf dişi erkekten iri olsa nasıl olur diye konu açmıştım forumda :) herkes neden olmasın eş tutarlarsa dedi o sebepten Bi deniycem o şekilde yavru alanlarda olmuş

Geri