petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş alımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve lesgoo67 tarafından 6 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. lesgoo67

lesgoo67 New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu Aldım 3 hafta oldu çok fena alıştı bize :D sürekli omzumda üstümde olmak istiyor çook ilgi istiyor ilgileniyorum ama zamanım olmuyor bazen çok tatlı bişey :D ama bazen bende sıkılıyorum ilk aldımda uçamıyodu artık uçabiliyor yavru ama daha yanına eş alsammı acaba erkek dediler ama belki yanlış söylemişlerdir sonra resimde atıcam

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Maşallah, güle güle besleyin.
    Her gün bir yarım saat ayırıp kuşla oynayabiliyorsan kafesine birkaç oyuncak takarsın sorun kalmaz. Yok "ben yemini suyunu vereyim sadece gerisine karışmayayaım" diyorsan, yanına bir eş almalısın.

3. shiji2832

shiji2832 New Member

Beğenileri:
    0
    Sakin alma kopar senden sakin uyarıyorum bak

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. lesgoo67

lesgoo67 New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür Ederim Cevaplarınız İçin Ama Ben Yavru Almak İstiyorum Kuşum Daha Yavru Bana Çook Alıştı Geride Veresim Yok Çok Alıştım :D ama yanına eş almayı düşünüyorum uzun süre kuş görmeyen hayvanın eş tutması çok zormuş

#4 lesgoo67, 8 Nisan 2015
    Son düzenleme: 8 Nisan 2015
  5. shiji2832

shiji2832 New Member

Beğenileri:
    0
    Vallahi kardeşim aldım hata yaptım yavru aldm yine ayni alma diyorum es yanina sana asla gelmiyor soyliyim

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş