petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş almama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve celilkurt87 tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    yaklaşık 2 ay önce bi erkek bi dişi muhabbet aldım. erkek dişiye ilgili ama dişi hiç oralı değil. erkeğin ümidi baya kırıldı. dişinin ceresi kahverengi idi başlarda şimdi açık maviye döndü. erkek çiftleşir gibi sesler çıkarıyor sürekli bunu da suya ağzını getirerek yapıyor. erkek kaşınıp yanaşınca dişi sert bi şekilde gagalıyor erkeği. sizce daha beklemeli miyim yoksa yavru dişi almayı düşünüyorum erkeğin daha bi hakim olabileceği. yorumlar için şimdiden teşekkürler.

2. Tahsin ÖZDEN

1:ERKEK dişiden yaşça KÜÇÜK olmalı
    2:eğer değişim yapacaksanız kuşunuza seçtirin eşinizi
    3:şuan ki durumları için resim ya da video yüklemelisiniz.
    iyi forumlar

3. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    kardeş ben hep şimdiye kadar dişi küçük olmalı diye duydum ama yanlış mı yazdın öyle mi sahiden. kafesimde 2 tünek dişi çok ürkek sürekli yem yeyip üst tüneğe kaçar gibi gidiyor sürekli kalsiyum yaşını kemiriyor. erkek ise alt tünekte

4. Tahsin ÖZDEN

eş kuşlarda dişi olgun olduğu sürece yavru miktarı her zaman fazla olur erkek dişiyi dişi yavruları besler ve yuvalığa paralel tek ağaç tünek kullanmalısın oyuncak vs. olmamlı yemlik suluk tek tünek oda yuvalığa paralel olmalı.

5. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    yani dostum üstteki tünegi alayım cıkarayım mı diyorsun? zaten alttaki tünek yuvalıgın tam yanına gidiyor. bir de yuvalıktanan cıkan tahta var kısa her yuvalıkta oldugu gıbı. bır de salıncak var o da aynasız duz bir şey onu da mı alayım?

6. Tahsin ÖZDEN

evet paralel tünek istediğin yükseklğe ayarlayabilirsin salıncağıda çıkart kuşlarına yumurta maması hazırla 15 gün sonra yine konuşalım öm atabilirsin istediğin zaman olumsuz bi durum olursa

7. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    dostum cok sagol ya senı nasıl bı daha bulacagım kı? bıde yumurta maması nasıl hazırlanıyor? ben nijer veriyorum ama cok etkısını gormedım yemlerıne karıstırıyorum. ballı kraker bile yemedı bunlar asılı duruyordu. yedırmek ıcın elımle parcalayıp yemlıklerıne koydum oyle yedıler ondan sonra astıgım ballı krakerleri uçurdular :)

8. Tahsin ÖZDEN

çiftlere tatlı verilmez hocam ballı kraker verme durum dahada netleşiyo şimdi neden böyle olduğunu daha net anlıyorum ben sana öm atıcam birazdan

9. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    zaten bayadır vermiyorum ballı kraker. sadece sularına avisol vitamin katıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 00:19 --

msj atmadın kardeş?

10. Tahsin ÖZDEN

geç oldu biraz ama gönderdim hocam mesajı şimdiden hayırlı olsun

Sayfayı Paylaş