petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş almamam gerektiği söylendi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hayripaşa tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. hayripaşa
    Gizli

Merhaba arkadaşlar bugün paşama bir eş almaya karar verdim yanlız petshopcu bana senin kuş daha yavru eş alma iyi olmaz dedi bende vaz geçtim bana saçma gibi geldi size danışayım dedim kuşum 4 yada 5 aylık daha küçük eş almayı düşünmemin sebebi yerli kuş olduğu için mi başka birşeymi bilmem ama çok ama çok hantal bir kuş okadar muhabbet ediyorum uğraşıyorum ama aldığımdan beri böyle ele geliyor sadece oda sessiz sedasız...

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    valla iyi biriymış boyle petshopcu zor bulunur.adam nıye sana yalan soylesın kuş satacak sonucda
    vardır bıldıgı alma dedıyse alma :)

3. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    4-5 aylıksa tam eş alma zamanı bence. kuş dişi ise 6-10 aylık bir erkek, erkek ise kendinden küçük bir dişi alın. paşa dediğinize göre erkek olmalı. petshop ne düşünüyor acaba 1 yaşında pat diye eş mi alıncakmış. bence eş almalsın bu avantajına olur

4. Ahmet Behçet
    Gizli

6 aylıgı doldursun öyle al bence.

edit : zaten alır almaz cıftlesmezler 1 ay kadar ısınma turları atarlar :D

5. hayripaşa
    Gizli

Evet erkek 6 ay olmak üzere

peki yanına eş alırsam bu hantallığı bırakıp birazda oyuncu atik bir hal alırmı aldığım günden beri uyuyor neredeyse :)

6. Ahmet Behçet
    Gizli

hocam kuşla ilgilenin kendisine oyuncak alın mesala bı tennıs topu veya bebek cıngıragı. alamıyorsanızda kusunuzla hergun bellı aralıklarla konusun parmagına alın konusun.pc den kus sesı acın ben acıyorum delı oluyor yerınde olmuyor cok keyıf alıyor :D

kuslarınız ıcın dınlletebılecgınız vıdeolar burda vardır.

https://www.youtube.com/user/MotorcyclePassion1/videos

7. hayripaşa
    Gizli

hepsini yapıyorum kuşseslerini açınca biraz ses çıkarıyor birde acayip hayvanlara benziyirsen parçasını açınca :) diğer türlü elime alıyorum konuşuyorum ilgi alakayı kesmiyorum hatta beraber pcde filim izliyoruz elimde öylece kalıyor

Sayfayı Paylaş