Karadeniz Pet

Eş almamam gerektiği söylendi

• Konbuyu başlatan hayripaşa
  • Başlangıç tarihi
H

hayripaşa

Guest
Merhaba arkadaşlar bugün paşama bir eş almaya karar verdim yanlız petshopcu bana senin kuş daha yavru eş alma iyi olmaz dedi bende vaz geçtim bana saçma gibi geldi size danışayım dedim kuşum 4 yada 5 aylık daha küçük eş almayı düşünmemin sebebi yerli kuş olduğu için mi başka birşeymi bilmem ama çok ama çok hantal bir kuş okadar muhabbet ediyorum uğraşıyorum ama aldığımdan beri böyle ele geliyor sadece oda sessiz sedasız...

valla iyi biriymış boyle petshopcu zor bulunur.adam nıye sana yalan soylesın kuş satacak sonucda
vardır bıldıgı alma dedıyse alma :)

4-5 aylıksa tam eş alma zamanı bence. kuş dişi ise 6-10 aylık bir erkek, erkek ise kendinden küçük bir dişi alın. paşa dediğinize göre erkek olmalı. petshop ne düşünüyor acaba 1 yaşında pat diye eş mi alıncakmış. bence eş almalsın bu avantajına olur

6 aylıgı doldursun öyle al bence.

edit : zaten alır almaz cıftlesmezler 1 ay kadar ısınma turları atarlar :D

Evet erkek 6 ay olmak üzere

peki yanına eş alırsam bu hantallığı bırakıp birazda oyuncu atik bir hal alırmı aldığım günden beri uyuyor neredeyse :)

Evet erkek 6 ay olmak üzere

peki yanına eş alırsam bu hantallığı bırakıp birazda oyuncu atik bir hal alırmı aldığım günden beri uyuyor neredeyse :)

hocam kuşla ilgilenin kendisine oyuncak alın mesala bı tennıs topu veya bebek cıngıragı. alamıyorsanızda kusunuzla hergun bellı aralıklarla konusun parmagına alın konusun.pc den kus sesı acın ben acıyorum delı oluyor yerınde olmuyor cok keyıf alıyor :D

kuslarınız ıcın dınlletebılecgınız vıdeolar burda vardır.

https://www.youtube.com/user/MotorcyclePassion1/videos

hepsini yapıyorum kuşseslerini açınca biraz ses çıkarıyor birde acayip hayvanlara benziyirsen parçasını açınca :) diğer türlü elime alıyorum konuşuyorum ilgi alakayı kesmiyorum hatta beraber pcde filim izliyoruz elimde öylece kalıyor

Geri