Karadeniz Pet

eş hakkında sorum olucak

Anıl ATIŞ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
kusumu alali 10 gun oldu buna yine bukadar diisi bi kus alabilirmiyim maksat kusum sikilmasin egitmek istiyorum cunku bizden korkmasin ne dusunuyosunuz almalimiyim

Kuşunuzun yavru olduğunu düşünmüyorum 4 5 aylık gibi duruyor maşaallah. Çift kuşu eğitmek daha zordur. Hadi biri alışkın olup diğeri ona takılsa size gelse neyse de

Ben sıkıntıdan ölen bir kuş görmedim. Günde yarım saatte oynasan yeterli olacaktır.
Ancak bu kuş eğitim için biraz büyük, çok uzun ve sabırlı bir süreçten geçeceksiniz. Yok eğer vaktim yok diyorsan bir eş alabilirsin. Eşi olunca hiç sıkılmayacaktır. O zaman da ikisini birden eğitmek çok daha zor olur.

Son düzenleme:
Bence kuşun yaşı egıtım için buyuk ve zaaman gerektıren bir iş.bnce yanına eş alırsanız bu yaşlarda kolay alışır

hocam nasil 4 aylik dersiniz :D yeni aldm hatta aldigimda yeni gelmisti kutudan aldik direk .

Bana yavru diye 1 yasinda kus satmislardi ilk seferinde. Egitmek icin 1,5 aylik kus ideal.

Ben bu kuşu eğitemezmiyim?peki değiştirmek istemiyorum ayıp olur şimdi

egitirsinde yavru kuşta yarım saat ilgilenerek egitirken bunda 1-1,5 saat ugraşman gerekir :)

Hayda :D ama neden böyle bişi yapıyolar pet shopcutlar Kutudan yeni gelmişti arkadaşlarınn yanına bile girmeden aldım yani :D

kutuda gelmesi yavru oldugu anlamına gelmez güzel kardeşim :)

Kus yavru değil. Eğitim için zorlanirsin.
Güle güle besleyin.

Peki arkadaşlar ne yapıcam yardım edin ? ozaman forum bi çok bilgiva ama sizden duymak istiyorum?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:31 -->-> Daha önceki mesaj 16:30 --

O zaman kolay gelsin kardes zor bir is

Kus yavru değil. Eğitim için zorlanirsin.
Güle güle besleyin.

kutuda gelmesi yavru oldugu anlamına gelmez güzel kardeşim :)

Peki arkadaşlar ne yapıcam yardım edin ? ozaman forum bi çok bilgiva ama sizden duymak istiyorum?

Petshoplar genelde işin maddi kısmıyla ilgilendiği için pireyi deve,deveyi pire yapabiliyorlar hepsi için geçerli değil sözlerim elbette işini düzgün yapan dürüst insanlarda vardır ama banada genelde böyleleri denk geldi zamanında hep.İllede eğitecem diyorsan deiştirmelisin ayıp olur konusuna gelince senin ayıbın değil o kuşu sana eğitilir yavru diye veren Tüccarda asıl ayıp.

Petshoplar genelde işin maddi kısmıyla ilgilendiği için pireyi deve,deveyi pire yapabiliyorlar hepsi için geçerli değil sözlerim elbette işini düzgün yapan dürüst insanlarda vardır ama banada genelde böyleleri denk geldi zamanında hep.İllede eğitecem diyorsan deiştirmelisin ayıp olur konusuna gelince senin ayıbın değil o kuşu sana eğitilir yavru diye veren Tüccarda asıl ayıp.

Peki ben değiştirmek istemiyorum yanına kuş falan mı alıyım ? ne yapıyım ozaman
zamanla alışır diyorum? :confused:

Yanına Kuş alırsan eğitmekten vazgeçmen lazım anca yavru alıp kendi yavrularını eğitirsin tabi o kadar sabırlıysan
Hayırlı üretimler

Yanına Kuş alırsan eğitmekten vazgeçmen lazım anca yavru alıp kendi yavrularını eğitirsin tabi o kadar sabırlıysan
Hayırlı üretimler

peki öneriniz nedir kafam karışık şuan ne yapıyım

Geri