petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş kavgasi yardim ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yağız YAĞCI tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Arkaddaslar es olan muhabetim yavrudan snra erkege düsman oldu kovaliyor ustune atliyor ayirmasam yaraliyck yavrular yem yemeye basladi ancak esleri bir araya getiremiyorum. Tekrar yavru almk icin. Sizce neden kavga ederler ne yapmm lazim?

2. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Üstadlar nerdesiniz ??

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Haci üstad değilim ama biraz daha açıklayıcı bilgi verirsen iyi olur.
    Mesela yavrular hala yuvalıkta mı veya yuvadan atladı ayrı bir kafese mi aldın.
    Eşleri bir araya getiremiyorum demişsin kuşlar ayrı kafeste mi duruyor. Varsa resimlerini yükle.

4. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Suan yavrular atladi ama ayni kafeste kafesim cifthane ortadan boldum erkkle ayirdim cunku vuruyoo birlesince benim dusuncm yavrulardn kiskaniyo

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Büyük ihtimal dişi kuş stresten ve kıskançlıktan yapıyordur. Bence biraz ayrı dursunlar sonra tekrar birleştirirsin.

6. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

Muhtemelen erkek kızgın değil veya hazır değildir çiftleşmeye,o yüzden oluyor bu problem.

7. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    Tesekkurlerr

Sayfayı Paylaş