petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eş kuşlarım hakkınde bilgi verir misini?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rahim Guguş tarafından 27 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    Kuşlarım hakkında bilgi verir misiniz öpüşüyorlar birbirlerini kaşıyorlar kusuyorlar birbirlerine ama yavruluk aldım disı hic girmiyor. Birde mürekkep balıği kemiği şart mı[​IMG][​IMG]

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşların ikisi de tüyde. B vitamini takviyesi ve havuçlu mama verin. Tüyden çıkana kadar kızıştırıcı tohumlar vermeyin.

3. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    Muhabbet kuşunun eş seçmesi biraz sıkıntılı,birbirlerine ilgi gösteriyor olmaları eşleşecekleri anlamına gelmiyor,benim kuşlarım 1,5 sene yan yana durdu,zaman zaman dişi yuvayada girdi fakat çiftleşme olmadı,üreticiden almak lazım alırkende çiftleşirken görmeden alırsanız emin olamazsınız,eş tutmuş kuşların birbirlerine olan düşkünlüğü yan yana koyulup eş olması beklenilen kuşlardan çok daha farklı,birbirlerine çok düşkün oluyorlar.
    umarım kuşlarınız eş tutar,tezcanlıysanız üste para verip bir üreticiyle hazır bir takım ile takasa girebilirsiniz.
    ben 2 yaşındaki dişi kuşumu üreticiye bıraktım 2 haftadır eş beğendirmeye çalışıyor,şu ana kadar eşleşme olmadı.

Sayfayı Paylaş