petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

eş tutmuşlarmıdır ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ufuk ALTUN tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Ufuk ALTUN

1 ay önce aldığım 1 yaşındaki dişi ve erkek mubişlerim öpüştüklerini veya birbirini kaşıdıklarını görmedim ama hiç kavgada etmiyorlar sizce eş tutmuşlarmıdır ? veya tutacaklar mı ?

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kavga yoksa iyi bir durumdur ancak kaynaşmaları lazım birbirlerine eş olabilmeleri için.

3. Ufuk ALTUN

kavga ettiklerini ben hiç görmedim kaynaşmalarını ben nasıl sağlarım

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Sizin yapacağınız bir şey yok yuvalığın girişine paralel tek tünek takın ve sessiz sakin bir yere göz hizasında olacak şekilde asın bir yere kafesi yemini suyunu verin gerisine ilgilenmeyin

5. Ufuk ALTUN

nijer atsam kızışmazlarmı ?

6. jany

jany Guest

Yuva takın sakin sessiz bi yerde bırakın ve zaman herşeyin en iyi ilacı zamandır....

7. Ufuk ALTUN

yuvalık taktım yemini suyunu vitamini eksşk etmiyorum başka yapabileceğim bişey yokmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

????????????

8. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş kanlı kavga yoksa ve başka eş kuşlar varsa zamanla eş tutarlar eğer başka kuş yoksa işin uzuuuuuuuuuuuuun sürer

9. Ufuk ALTUN

başka es kuşum yok ve kanlı kavgadaki kanlı ne anlamadım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

başka eş kuşum yok ve kanlı kavgadaki kanlı ne anlama geliyo anlamadım ?

10. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    dostum dişi erkege öldüresiye vuruyorsa anlarsın zaten örnegin yemlige inince gidip döver tünekte döver

11. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    inşallah görmezsinde kardeş dişi kuşun erkek kuşu dövdüğü hatta parçaladığı kavgalar... kardeş kuşların fotoğrafını ekler misin dişi kuşun özellikle. yumurta maması yap ver haftada 3 defa bir seferinde içine çay kaşı kadar bal ekle ver

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

ben olsam 2 aydan fazla beklemem ama tek çiftten yavru almak çok zor

12. Ufuk ALTUN

yok kardeş öyle ben hiç görmedim eş tutmaya daha mı yakınlar nijer versem fayda eder mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:52 --

bunlar kuşları alalı 3 4 gün olmuştu ve yumurta mamasını nasıl yapıcam ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

yok kardeş öyle ben hiç görmedim eş tutmaya daha mı yakınlar nijer versem fayda eder mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

günceldir !

13. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş belliki kuşlar anlaşıyor yumurta mamsı tarifi sitede ve google amcada var

14. Ufuk ALTUN

sitedekini link atarmısın ?

15. cexsa1

cexsa1 Guest

ilgili değilse birbirlerine kuşlardan birini değiş

16. Duranettin ERAYDIN

kızıştırman lazım.daha önce de yazmıştım.

17. Ufuk ALTUN

pet shopdan değiştirnce +15 tl aldılar benden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:05 -->-> Daha önceki mesaj 21:04 --

nijer veya kızıştırıcı atsam olurmu ?

18. Duranettin ERAYDIN

Mama ver her sabah kızışır

mobilden

19. Ufuk ALTUN

yumurta mamasını şimdi yapıcam bakalım olucak mı inş. olur :)
    2 yumurta,1 çay kaşığı irmik,1 tane etimek,1 yemek kaşığı havuç ve 2 tane cicibebe koyucam olurmu sizce ?

20. Duranettin ERAYDIN

İştahla yiyorsa sorun olmaz. Ben bir haftadır mama veriyorum yeme ek olarak kızıştılar. Sonra Mamaya keçiboynuzu tozu kat. Aktardan bulursun.

mobilden

Sayfayı Paylaş