Karadeniz Pet

eş tutmuşlarmıdır ?

• Konbuyu başlatan Ufuk ALTUN
  • Başlangıç tarihi
U

Ufuk ALTUN

Guest
1 ay önce aldığım 1 yaşındaki dişi ve erkek mubişlerim öpüştüklerini veya birbirini kaşıdıklarını görmedim ama hiç kavgada etmiyorlar sizce eş tutmuşlarmıdır ? veya tutacaklar mı ?

Kavga yoksa iyi bir durumdur ancak kaynaşmaları lazım birbirlerine eş olabilmeleri için.

kavga ettiklerini ben hiç görmedim kaynaşmalarını ben nasıl sağlarım

Sizin yapacağınız bir şey yok yuvalığın girişine paralel tek tünek takın ve sessiz sakin bir yere göz hizasında olacak şekilde asın bir yere kafesi yemini suyunu verin gerisine ilgilenmeyin

Yuva takın sakin sessiz bi yerde bırakın ve zaman herşeyin en iyi ilacı zamandır....

yuvalık taktım yemini suyunu vitamini eksşk etmiyorum başka yapabileceğim bişey yokmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

????????????

kardeş kanlı kavga yoksa ve başka eş kuşlar varsa zamanla eş tutarlar eğer başka kuş yoksa işin uzuuuuuuuuuuuuun sürer

başka es kuşum yok ve kanlı kavgadaki kanlı ne anlamadım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

başka eş kuşum yok ve kanlı kavgadaki kanlı ne anlama geliyo anlamadım ?

dostum dişi erkege öldüresiye vuruyorsa anlarsın zaten örnegin yemlige inince gidip döver tünekte döver

başka es kuşum yok ve kanlı kavgadaki kanlı ne anlamadım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

başka eş kuşum yok ve kanlı kavgadaki kanlı ne anlama geliyo anlamadım ?

inşallah görmezsinde kardeş dişi kuşun erkek kuşu dövdüğü hatta parçaladığı kavgalar... kardeş kuşların fotoğrafını ekler misin dişi kuşun özellikle. yumurta maması yap ver haftada 3 defa bir seferinde içine çay kaşı kadar bal ekle ver

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

ben olsam 2 aydan fazla beklemem ama tek çiftten yavru almak çok zor

yok kardeş öyle ben hiç görmedim eş tutmaya daha mı yakınlar nijer versem fayda eder mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:52 --

inşallah görmezsinde kardeş dişi kuşun erkek kuşu dövdüğü hatta parçaladığı kavgalar... kardeş kuşların fotoğrafını ekler misin dişi kuşun özellikle. yumurta maması yap ver haftada 3 defa bir seferinde içine çay kaşı kadar bal ekle ver

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

ben olsam 2 aydan fazla beklemem ama tek çiftten yavru almak çok zor

uq8bx.jpg

uq8g2.jpg

bunlar kuşları alalı 3 4 gün olmuştu ve yumurta mamasını nasıl yapıcam ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:02 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

dostum dişi erkege öldüresiye vuruyorsa anlarsın zaten örnegin yemlige inince gidip döver tünekte döver

yok kardeş öyle ben hiç görmedim eş tutmaya daha mı yakınlar nijer versem fayda eder mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

günceldir !

kardeş belliki kuşlar anlaşıyor yumurta mamsı tarifi sitede ve google amcada var

kızıştırman lazım.daha önce de yazmıştım.

İştahla yiyorsa sorun olmaz. Ben bir haftadır mama veriyorum yeme ek olarak kızıştılar. Sonra Mamaya keçiboynuzu tozu kat. Aktardan bulursun.

mobilden

Geri