petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Eşler arası değişim ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tunç ÇAĞATAY tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Tunç ÇAĞATAY

Arkadaşlar 2 çiftim vardı yeni aldıgım çekler ve ev sahipleri yerliler

Yerliler kavga etmiyorlardı buyuk ama çiftleşme öpüşmede yoktu çeklerdede aynısı

Çeklerin dişisi ile yerlinin erkeğini aynı kafese

Yerlinin dişisi ilede çekin erkeğini aynı kafese koydum

Yerli erkek opuyor çek dişiyi çek dişi kafesını ileri geri yapıyor çek dişi opusmeyi kestiği zaman yerli erkek yavaştan vuruyor sizce dursunlarmı aynı yerlerine alıyımmı

Yerli dişi ile erkek çekte sessiz sessiz etrafa bakıyorlar

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bana kalırsa dursunlar bendekiler de öyleydi eşleri değiştirdim şu anda yavru yapma çalışmalarına başladılar

3. Tunç ÇAĞATAY

3 gün takılsınlar bakalım

4. Süleyman Aydın

Bencede kalsın en azından bi dene bak nasıl anlaşıyolarmı felan anlaşıyorlarsa baktın iyidir kalsın değiştirme.

5. Tunç ÇAĞATAY

aynen öyle yapıcam büyük kavga olmadı yarım saatı geçti koyalı

6. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ben eşleirrince çok iyi anlaştılar geri değiştirmedim yumurta yapacaklar sanırım

Sayfayı Paylaş