Karadeniz Pet

Ev ahalim :)

Kafesler benim çok hoşuma gitti ve dün sipariş verdim Abdullah folluklu yuva Belçika tipi yuva falan..Abdullah kafes demonte mi geliyo?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafesler güzel evet :) hayırlı olsun şimdiden demonte geliyor kurulumu kolay

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Maşaallah çok güzeller.. En kısa süre de yavrularınız da olur inşaallah

Sağolun inş :) yanlız alttaki çiftin dişisinden yana dertliyim yukarda sarı erkeği beğendi sanırım o ötünce sürekli yukarılarda geziyor :-/ayıracağım Kafesleri olmazsa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:13 --

Maşallah güzel kuşlar

Sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:22 -->-> Daha önceki mesaj 13:14 --

kafeslerde kuşlar güzeller hayırlı olsun

Tşkler :) İnş üstteki çiftten ümitliyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:23 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

Tşkler :)

Bu kuluçka süresi yumurta çıktıktan sonra mı başlıyor yoksa anne tüm yumurtaları yaptıktan sonramı?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok ilk yumurtadan yavru önce çıkar belirli süresi var sanırım

bazı kuşlar ilk yumurtaya yatar bazılarıda yumurtayı tamamladıktan sonra yatanlarda var

Onu bilmiyordum bak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

maşallah bu şirinlik abidelerine :))

Tşkler :) yeşil dişim ile başım dertte

Onu bilmiyordum bak :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

Tşkler :) yeşil dişim ile başım dertte

neden başın dertte

Yeni gelen çiftimin erkeğini mi beğendi naptı surekli dışarı çıkmak istiyor :) yeni çiftimi bozacak benim o yüzden odaları ayıracağım sanırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:09 --

neden başın dertte

Birbirini görmüyorlar ama sarı erkek ötünce surekli hareket halinde kafeste

Son düzenleme:
ahahah oy kıyamam işte bir kuş bile aşık olunca neler yapabiliyor :) benim için öpün onları

KrXqJM.jpg

oo kanki nabiyonuz len orda :D aile var burda diyo :D

ahahah oy kıyamam işte bir kuş bile aşık olunca neler yapabiliyor :) benim için öpün onları

Çok aşıklar sarı erkek te öyle kıskandırmak için yapıyor nitekim yaradı işe :) peki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

KrXqJM.jpg

oo kanki nabiyonuz len orda :D aile var burda diyo :D

Çok şanssız o benim ilk kuşum :)ikinci eşi ilk aldığım kuş erkek çıkmıştı 3-4 aylıkken almıştım eşini sonra bu yeşili biraz daha büyüyünce aldım araları iyi ama dişi biraz çapkın

Maaşallah abdullah yerine alışmış bizimkiler en yakın zamanda yavrularını görürsün inşaallah

Geri