Karadeniz Pet

Ev Hobihanesi :) ( Cem CANER)

tek çiftmi bakıyorsunuz ? tek çiftken insan habire daha güzelini daha çok olsun diye uğraşıyor gibi :) yani ben öyleyim :)

Yok şuan 6 çiftim hazır durumda Allah'a şükür, tabi yenilerinide hazır hale getirmeye çalışıyoruz :)

Sağolun inşallah :)

Ay ne oldu o beyaz dişi kuşa kıyamam ya ne oldu cok uzuldum ıcım cızz ettı :(

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5-6 aydır muhabbet kuşu bakıyorum ilk olarak petshoptan aldığım 2 kuşum vardı ikisininde erkek olduğunu burada öğrenmiştim ozamanlar çok cahilmişim :) 5-6 aylık süreçte kendimi geliştirdiğimi ve muhabbet kuşu hakkında yeterince bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum şuan ise odamda 8 kuşla birlikte yaşıyorum sizlerle paylaşmak istediğim birkaç fotoğraf var :)

hocam su resmınızdekı gaga tası mecburımıdır. ben alcıdan yapılmıs olan gaga tası koymusum bıde kalamar kemıgı var sızde olanınından da alsammı.

hocam su resmınızdekı gaga tası mecburımıdır. ben alcıdan yapılmıs olan gaga tası koymusum bıde kalamar kemıgı var sızde olanınından da alsammı.

aslında hepsinin işlevleri farklı kalamar kemiği kalsiyum için alcıdan yapılmış gaga taşını kullanmayın derim , bu taş ise kuşların öğütmesi ve gagalarını törpülemeleri için gerekli takarsanız faydası var

aslında hepsinin işlevleri farklı kalamar kemiği kalsiyum için alcıdan yapılmış gaga taşını kullanmayın derim , bu taş ise kuşların öğütmesi ve gagalarını törpülemeleri için gerekli takarsanız faydası var

haklısınız ama alcı olan tasıda her halde yıyormuş dogru mu acaba. dediğiniz taşı yarın alıcam her şeyin işlevi görevi farklıdır.

evet yiyorlar ama bende şuan 2 tane var hediye gelmişti o yüzden yesinler diye taktım aslında pekte şart değil :) kalamar kemiğinin çakması gibi düşünün :)

anladım alçı olan da kalsın sizde olandan da alayım zaten kalamar kemıgı coktan berı almıstım onu da böyle hep cızmıs yanı gagasını surtuyo onu yemıyo galıba :D

anladım alçı olan da kalsın sizde olandan da alayım zaten kalamar kemıgı coktan berı almıstım onu da böyle hep cızmıs yanı gagasını surtuyo onu yemıyo galıba :D

kalamar kemiğini genelde yumurta döneminde çok tüketirler :)

Maşallah...
10. resimdeki kafes muhabbet için uygun mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah...
10. resimdeki kafes muhabbet için uygun mu ?

aslında uygun değil ama içinde yaşayamazlar ölürler diyede birşey yok :) ilk kuşumu aldıgımda büyük büyük rahat etsin diye almıştım bu kafesi kaldı öyle kullanıyoruz :D