Karadeniz Pet

Ev sıcaklığı sorunu

Meltem

Meraklı Üye
Arkadaşlar ben sürekli konu açıyorum ama aklıma sorular takılıyor
Şimdi ben kuşu kendi odamda bakıyorum sadece buraya alıştırmak istiyorum zaten.evimiz sobalı ve odamın kapısı sürekli kapalı duruyor kötü kokulara toza falan alerjim olduğu için, sigara içtikleri için salonda çok bulunmuyorum ve kapım sürekli kapalı dolayısıyla biraz soğuk olabiliyor şimdi ben kuş için ne yapabilirim salonda olsa hem çok sıcak olacak hemde sigara dumanı onuda etkiler ve 1. Katta oturuyoruz bazen kapımızın önünde baktığımız kediler içeri atlayabiliyor onun içinde benim odamda zaten
sizce kuşun kafesin 3 tarafını polarla falan kapatsam mı yada başka ne öneri söyleyebilirsiniz

Pencereye tente ( sineklik ) taktırmanızda fayda var bence.
Pencere açıkken nasılsa odayı terk ettiğiniz zamanlar olacak.
Kedi kuş için soğuktan daha büyük tehlike.
Ve lütfen ev ahalisinin salonda sigara içmesine müsaade etmeyin.

Kapali alanda sigara yasak zaten alerjiniz var kusu cook olumsuz etkiler parfum de dahildir buna balkonda icsinler örtmenizde sakinca yok hava alacak yer olsun muhakkak guzel bakin gule gule besleyin saglikla buyusun

Pencereye tente ( sineklik ) taktırmanızda fayda var bence.
Pencere açıkken nasılsa odayı terk ettiğiniz zamanlar olacak.
Kedi kuş için soğuktan daha büyük tehlike.
Ve lütfen ev ahalisinin salonda sigara içmesine müsaade etmeyin.

Arkadaşlar yıllardır bu evdeyim en büyük şikayetim kesinlikle benimde sigara ama işte kendi evim olmadığı için ne kadar söylesem boş düşünün alerjim var ilaç kullanıyorum ama takan yok ve benim odamda sineklik var odamda öyle bir tehlike yok kaçmak için yada kedi girmesi açısından öyle bir şans asla yok ve kapımın her zaman kesinlikle kapalı olduğundan emin olabilirsiniz benim tek korkum üşümesi

Kapali alanda sigara yasak zaten alerjiniz var kusu cook olumsuz etkiler parfum de dahildir buna balkonda icsinler örtmenizde sakinca yok hava alacak yer olsun muhakkak guzel bakin gule gule besleyin saglikla buyusun
Çok teşekkür ederim kafesin sadece dediğim gibi önü açık kalacak şekilde o ölçülerde polar kestirmeyi düşünüyorum odamda sigarayla ilgili veya kediyle ilgili kuşun bir sorunu asla olmaz ama salonda herşey riskli

Bulunduğunuz şehre bağlı olarak gece en düşük sıcaklığı bilip o dogrultuda tedbir almakta fayda var.

Bulunduğunuz şehre bağlı olarak gece en düşük sıcaklığı bilip o dogrultuda tedbir almakta fayda var.
Zaten çok soğuk olursa ısıtıcı çalıştırırım odada ama polar önlemi şart ve bunun için verebileceğim vitamin tarzı birşey varmıdır

Geri