petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Evde muhabbet kuşu üretimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve mersinko tarafından 31 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. mersinko

mersinko New Member

Beğenileri:
    0
    selamun aleykum uzun zamandır aklımda olan bır ıstı evımın bır odası bos vaktımde cok evde bu ısı yapmak ıstıyorum fakat aklıma takılan 2 soru var
    1-hangı muhabbet kusu uretımı yapmayılım [yerlı ılemı baslamalıyım]
    2-muhabbet kusunda zarar edermıyım
    3-muhabbet kusu yavrularını sadece pet shoplaramı satarım
    4-ne kadar cıftle baslamalıyım kafes kus yem fıyatları
    simdiden tesekkur ederım ıyı gunler dılerım

2. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    Bunu öncebi hobi olarak yerliden deneyin eğer ilk kusunuzsa tecrübe edinirsiniz. Bu site üzerinde makul fiyata satabilirsiniz petshop ucuz alır sizden.

3. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    kuş işinden ciddi kazançlar elde etmek için büyük bir üretim yeriniz olması gerekir ,
    pet shoplar 15 tl ya alır 30 tl başkasına satar.
    yerliden başlayın acemiliğiniz gitsin sonra daha iyi kuşlarla devam edersiniz onların piyasasıda değişiyor yaşlarına gçre
    yem mama giderleri ise kuş sayısına göre değişir.

ama şunu unutmayın ki kuşlar bir sevgi işidir sevginizle bu işe girin maddi çıkar için başlarsanız zarara ozaman girersiniz .
    gerektiğinde ücretsiz verebilecek iradeye sahip olun bir kuşu iyi bir hayat için.

#3 muhabbetciavukat, 31 Mart 2016
    Son düzenleme: 31 Mart 2016
  4. mersinko

mersinko New Member

Beğenileri:
    0
    cevap ıcın tesekkur ederım oncelıkle odam baya genıs uretım yerı sorun degıl 5 çiftle baslamayı dusunuyorum yerlının fıyatı ucuz alıcısıda hızlı onla baslamayı dusunuyorum ılerıde arttırmayı dusunuyorum etrafımdakı arkadaslarım bu ısle ugrsıyor bayada kar ettıler genelde pet shoplara toplu yavru satıyorlar 2-3 ayda bır ek ıs olarak yapmayı dusunuyorum tabıkıde severek ypmak lazım

5. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    bide apartman dairesinde iseniz yalıtım yapmanız lazım :D

6. mersinko

mersinko New Member

Beğenileri:
    0
    yalıtım derken :)

7. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    bu ufaklıklar bir araya gelince dedikodu yapmaya bayılıyorlar hocam komşularınız açısından sıkıntı cıkar bence ses yalıtımı ondan dedim:)

8. mersinko

mersinko New Member

Beğenileri:
    0
    onu unuttum valla geceleyın bıldıgım kadarıyla ses cıkmazda sabahtan aksama kadar baya ses olur mantıklı olmaz o zaman haklısınız :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:36 -->-> Daha önceki mesaj 15:33 --

ama toplu basladıgınız vakıt ıyı parası var sesı hallederız ya zarar edersekte en azından denemıs oluruz :)

9. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    ticaret amaçlı yapacaksanız. apartman dairesinde olmaz o iş. komşuları geçtik aileniz kabul etmez. çıkan ses öyle böyle değildir. para kazanmak istiyorsanız. 30 çiftten aşağı olmamalı. 30 çifte bir apartman dairesinin odasında olmaz.

her iş de olduğu gibi önce pazar araştırması yapmanız gerekli.

10. ferah

ferah Member

Beğenileri:
    0
    bende ilk yerliyle başladım 2 çift yerli başladım şimdi 1 çift tepeli 1 çift show jumpo 1 çift sultan papagı 2 çift yerli var isetersen bi çift yerliyi elden cıkarmayı düşünüyorum istensen severebilirim çok memnun kalırsın

11. mersinko

mersinko New Member

Beğenileri:
    0
    aılem destek verıyor 30 cıft cok para ılk basta yerlı ıle baslamayı dusunuyorum 5 cıft sonra daha fazla almayı planlıyorum odam baya buyuktur ?

12. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Özel olmayacaksa yaşınız kaç, eğer öğrenci iseniz, okul harçlığı çıksın ufak tefek katkı olsun diyorsanız, 5 çift yerli uygun olacaktır

13. mersinko

mersinko New Member

Beğenileri:
    0
    21 yasındayım açıkogretım okuyorum hayvanlarla ılgım cok kucuklukten berıdır bırcok hayvan besledım urettım sattım sımdı meslek halıne getırmek ıstıyorum muhabbet kusu yerlı uygun dıye ılk onla baslamayı dusunuyorum bırcok cesıdı var ama satabılırmıyım bakabılıymıyım bılmıyorum yerlıyı dusunuyorum sızın yorumlarınız acıklayıcı tesekkur ederım

14. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maddi amaçlı düşüneceksen hiç uğraşma derim ha hobi amaçlı dersen yerli ile başla yavrularından ver çek jumbo diye devam et hem değerini bilirsin hem işi öğrenirsin hem de ucuza gelir

Sayfayı Paylaş