Karadeniz Pet

Faydalı link ve bir soru ?

Muhammed Necib Karabulut

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
B6F63EC7-119E-4649-A759-D54A5134C358.png
1CC19604-6466-4C1D-98C3-9201B52083A4.png
Önce selam sonra kelam;). Herkese selam olsun. Konuya girecek olursam internette bir link (https://goo.gl/K7cA3C)buldum paylaşayım istedim içinde faydalı bilgiler var . Aynı zamanda çok uzun bir yazı . Sizce güvenilir mi ? Ben genel olarak gğvenilir olduğunu düşünüyorum.
Ayrıca Diazyme-256 ile alakalı da 2 fotoğraf ekliyorum aynı yazının içinden . Kuşların otçul türlerin bağırsağına özgü bir bağırsağa sahip olduğunu ve hayvansal proteinin kuşlara zarar vereceğini söylüyor anladığım kadarıyla . Bana pek mantıklı gelmedi . Bi beyin fırtınası yapalım .:) Siz ne düşünüyorsunuz?
@Selçuk YÜKSEL @Ayhan OTÇUOĞLU @Omer3461 @Mustafacakmak @Levent ACAR @Berkay ERDİNCC

Son düzenleme:
Bana kalırsa yıllardır kullanılan bir urun olan diaeyzm zaten zararsız dır orjinali çakma olan her urun zaten sakıncalıdır zaten biz kuşlarımıza zaten hayvansal protein vermiyoruz ki bence fazla gereksiz bilgi vermiş yazan kişi ben yıllarca güvercin besledim o zaman bile verirdim diaeyzm ama hicbir sıkıntı görmedim son olarak bir şey daha ekleyeceğim bu kuşlar doğada kurtçuk bile yiyor yani bana gore bilgiler de yanlışlıklar var

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana kalırsa yıllardır kullanılan bir urun olan diaeyzm zaten zararsız dır orjinali çakma olan her urun zaten sakıncalıdır zaten biz kuşlarımıza zaten hayvansal protein vermiyoruz ki bence fazla gereksiz bilgi vermiş yazan kişi ben yıllarca güvercin besledim o zaman bile verirdim diaeyzm ama hicbir sıkıntı görmedim son olarak bir şey daha ekleyeceğim bu kuşlar doğada kurtçuk bile yiyor yani bana gore bilgiler de yanlışlıklar var

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de öyle düşünüyorum diazyme - 256 hakkında lakin yazan kişi baya emek vermiş . Yazıdaki bilgiler bizim için bir kaynak oluşturur mu acaba ?

Geri