petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Fazla mı besliyorum ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Limon482 tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Limon482

Limon482 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak 4 aydır bende olan muhabbet kuşum var suluğuna vitamin damlatıyorum haftada 1 ballı kraker takıyorum ve yemlerini hep kaliteli alıyorum.kuşun gelişimi çok iyi maşallah çok canlı ama çok hareketli sürekli yerinde duramıyo kafesinden saldığımda uçmaya çok hevesli kendini harcarcasına uçuyor acaba diyorum vitamin fazla mı geliyor bi zararı dokunur mu ya da eş mi istiyor sizce? erkek kuşum

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ballı kraker yemleri tavsiye etmiyoruz. Vitamini de haftada 1 gün sulukta kalacak şekilde kullanın.
    Yem olarak karışık muhabbet kuşu yemi yeteri olacaktır. Fazla uçmasında fayda var.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Haftada bir vitaminin fazla geleceğini zannetmiyorum ama isterseniz vitamin vermeyi kesip onun yerine doğal olan meyve sebze verebilirsiniz.

4. Limon482

Limon482 New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim bilgileriniz için

Sayfayı Paylaş