petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Fesleğen Çiçeği

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve CEM CANER tarafından 23 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Merhaba arkadaşlar bugün nette dolaşırken muhabbet kuşları için fesleğen çiçeğinin yararlı olduğunu öğrendim . özellikle tüy dökümün zamanlarında daha sağlıklı bir dönem geçirmesini ve daha parlak kaliteli tüyler sağlıyormuş fesleğen çiçeği bulamayanlar aktardan fesleğen kurusu alabilirler . . . böyle bir yazı okudum varmıdır fesleğen çiçeği veya kurusu kullanan veya bu konuda bilgisi olan ?

2. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    daha önce fesleğen verdim kuşlarıma, mamalarına da kattım ama ben yeşillik niyetiyle yaprağını verdim bir faydası oldu mu o konuda hiç bir fikrim yok :)

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    siz ne amacla verdiniz :D

4. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    maksat yeşillik olsun :) saksıda fesleğen yetiştirdiğim için onlara da bir iki dal veriyorum arada

Sayfayı Paylaş