Karadeniz Pet

Fıstık yuvalığına girdi çıkmıyor :/

Onur Antalya

Meraklı Üye
Sabah baktığımda dişi kuşum bir kaç kez kusar gbi yaptı hatta kaşınmasıyla birlikte ağzından çıkan renksiz sıvı gaga,göz çevresi ve kafaüstünede bulaştı.salya tipi bir sıvı kıvamında olduğu gördm. Daha sonra kafesi temizlemek için kafesle uğraşırken dişi kuşum yuvalığa girdi.bayadırda orda gayet halsiz dışarı pek bakmadan orda duruyo.eşinden ayıralı 10 gün kadar oldu.arada akşamları 2 saatliğine eşini yanına atıyorum ama henüz çiftleşmediler.kuşum acaba yumurtlama aşamasına mı geçti ti yoksa hasta mı acaba?
2edezymu.jpg
sejyrura.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kıpırdamadan duruyorsa bir sorun vardır ishal olabilir küçük bir ihtimalde çiftleşmedi diyorsunuz ama yumurta tıkanması olabilir kuş kabarıkmı duruyor ?

Dışkısına baktım ama isgal değil.yuvalıktan kafese çıktı çok kabarıl durmuyor ama halsiz duruyor,arada bir kendine geliyor

Eşinin yanina atıp öyle bir gözlemleyin eşinden ayrildığı için stres yapmış olabilir birde altına bakın şişlik falan varmı veya dışkı birikmesi falan.

Evet bi saate eşini yanına atıp birde öyle göZlemleyeceğm.hasta gbi durmuyo arada baya bi canlı duruyo ama salya kusması var çok ilginç.

Ozaman solunum yollarında bir sorun olabilir. Avisol kullanıyormusunuz ?

Bugün ilk kez avisol koydum suluğuna,daha önceleri axisol adında bir muadil kullanıodm.umarım sudan içer ve şifa bulur

Geri