Karadeniz Pet

folluklumu folluksuz mu ?

• Konbuyu başlatan Ufuk ALTUN
  • Başlangıç tarihi
U

Ufuk ALTUN

Guest
yuvalık alıcam ama sizce folluklu mu alayım yoksa folluksuz mu ? hangisi daha iyi

tabiki folluklu folluk yoksa da plastik folluklardan bir tane alıp koyun içine

nerden bulabilirim peki mahalledeki petshopçu bulamzsın anca özel yaptırırsın dedi bulabileceğim biryer varmı istanbulda ?

eminönünmde varmıdır o kuş köpek kedi satılan pazarda ?

vardır vardır ama bıraz pahallıya gelır sana gercı kafescıdende alsan kargosu ıle aynı para

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 21:44 --

Folluklu Yuva bak burdada var

Bende Belçika tipi kullanıyorum geniş olması benim için avantaj ama folluklu geniş bir yuvalık tavsiyesi olan varmı netten temin edebileceğim

Bende Belçika tipi kullanıyorum geniş olması benim için avantaj ama folluklu geniş bir yuvalık tavsiyesi olan varmı netten temin edebileceğim
Plastik folluklu olsa daha iyi olurmuş ama boş yere para vermenize gerek yok, kalın bir zımpara ile oyuk kısmı derinleştirin, belçıka tipi yuvalıklar da gayet kullanışlı yuvalıklardır...

Plastik folluklu olsa daha iyi olurmuş ama boş yere para vermenize gerek yok, kalın bir zımpara ile oyuk kısmı derinleştirin, belçıka tipi yuvalıklar da gayet kullanışlı yuvalıklardır...

Zaten Belçika tipinde ayrı bi taban oluyor çamdan ve oyuklu, Belçika tipinden vazgeçmem çünkü bi sürü avantajı var, konuyu açan arkadaşıma tavsiyem Belçika tipidir yinede tavsiyeleriniz önemli, teşekkürler

Plastik folluk iyi gayet

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Yumurtalar kırılmasın yavru ölümleri olmasın yavrular güzel yetişsin diyorsan Belçika tipi yuvalık derim, boyutları çok önemli ve ben bizzat kullanıyorum kesinlikle çok faydası var

istanbul içinde bulabilecegim gidip alabilecegim bir yer varmı benimde folluklu yuvalık

Geri