Karadeniz Pet

Forpus papagan

Ecrinsude

Meraklı Üye
Forpus papagan buldum alsammi diye düsünüyorum bilgisi olan varmi nasil bisey bunlar ????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

Kimse tanimiyormu bu cinsi ???

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Resimlerini görüp araştırmıştım.Türkiye'de pek bulunmadığını okudum. Özellikle açık mavisi çok güzel. Diğer adı parrotlet.

Türkiyede üreten 4-5 abimiz var muhabbet kusundan az buyuk uysal iyi egıtımle konusabılen cok guzel renk mtasyonları olan bır papagan

3a62bab98f2633f915a852986aea6f08.jpg

Aldim en sonunda

Yok cok sessizler gercekten ama günde bir iki defa bi 20 saniyeligine kuduruyolaro kadar

Hayırlı olsun fiyatları nekadar acaba

Konuşma yeteneklerinin yok denecek kadar az olduğunu öğrenmiştim. Hatta show jumbo yerine forpus besleyecektim. Muhabbet kuşlarına göre daha vahşi hayvanlar ancak uysallaşıp eğitilebiliyorlar. Cinsiyetleri nasıl tayin ediliyor bilmiyorum güle güle besleyin.

Güle güle besleyin

Adını ilk defa duydum ve ufak bir araştırma yaptım :) .Çok tatlı gözüküyorlar renkleri de güzel.Nereden aldınız ve kaça aldınız :) .Maşallah

Yurtdisinda yasiyorum ikisi 40€

Ucuza almsiniz

Çok güzel kuşlar ismini duyunca bi bakayım dedim. Gerçkten çok sevimli kuşlar. Desensiz ve düz renkli olması ve birazda tombalak olması beni cezbetti. :D Nazar değmesin. Eğer buralarda görseydim kesinlikle alırdım.

Çok güzeller güle güle besleyin.

Masallah hayırlı olsun

Geri