Karadeniz Pet

forumdakileri fotoğraflarıyla görmek isteriz

u5jqf.jpg
yeni bir üye olarak bende kendimi tanıtmak istedim :)

hoşgeldiiiinnnnnnnnnnnn :)

................................

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar fotoğraf yüklemeyenler yüklesinler..merak ediyorum forumdakileri..

beni görmek istiyonmu :D

FirstLadyDevilBonzo değişik bir isim olmuş :D

22 yaşındaki birine yaşlı diyorsan biz bastonla gezelim artık :D

yemedim anam bune :D farklı bişey bu :D

22 yaşındaki birine yaşlı diyorsan biz bastonla gezelim artık :D

çaktırma bana teyze diyor ondan yapıyorum :D :p

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:58 -->-> Daha önceki mesaj 15:55 --

bak aynı yaştasınız bu lafım 2 nizede

gelmişiniz 28 yaşına başlamışınız veresiye nefes almaya hala furumlarda takılıyonuz gidin hergün gezin tozun bu yaştan sonra veresiye alıp veriyonuz nefesinizi

bak seninde dediğin gibi yaş olarak 28 iz :D ben halen 17 yim :D:p öylede gösteriyorum genler sağlam :D:p

bak aynı yaştasınız bu lafım 2 nizede

gelmişiniz 28 yaşına başlamışınız veresiye nefes almaya hala furumlarda takılıyonuz gidin hergün gezin tozun bu yaştan sonra veresiye alıp veriyonuz nefesinizi

gez gez nereye kadar bıktık artık. birde o resim ne öyle ya.

farkındayım teyzecim

meslek: öğrenci,,,,,, hep ama zuauauhahuahuhau muhahahuua hatta puhahahahaa 19xx hangi yılda kaldın acaba :D

EDİT : ne olmuş fotoya siz Allahın yarattığını sevmiyonuzmu resim görmek istiyom dedin gönderdim işte beni dışlıyonuzmu tipten ötürü :G

selen yaşını 28 yaparken yanlışlıklamı yaptın. 18 gibi gözüküyon :D

farkındayım teyzecim

meslek: öğrenci,,,,,, hep ama zuauauhahuahuhau muhahahuua hatta puhahahahaa 19xx hangi yılda kaldın acaba :D

EDİT : ne olmuş fotoya siz Allahın yarattığını sevmiyonuzmu resim görmek istiyom dedin gönderdim işte beni dışlıyonuzmu tipten ötürü :G

ünivi dondurdum sevmediğim bölüm olunca oku oku bitmiyor tembelim :D

selen yaşını 28 yaparken yanlışlıklamı yaptın. 18 gibi gözüküyon :D

yok valla :D 14 ocak 1985 bursa doğumluyum :)

S.a ben Yasin yaşım 23 evliyim Kırklarelinde yaşıyorum 1 takım yerli muhabbet kuşlarım var forumdaki herkeze ii günler tanıştımıza m.oldum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri