Karadeniz Pet

Gagasini acarak nefes alma

blade17xxx

Yeni Üye
Kusumda nefes alirken kuyruk oynatmasi ve hizli hizli nefes alip verme vardi biraz once esinden ayirdim ayri bir goze attim kendi basina.baytril tedavisine basladim.azina 2 damla 2.5 luk baytril damlattik sulugunada aminosol vitamin koydum.tuttugumdanmidir bilinmez arada bu hareketi yapiyordu simdi telas yapti sanirim ondan mi oldu anlamadim. Videoya bakip yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler
https://youtu.be/IOqwjKg3jxs

LG-D855 cihazımdan gönderildi

Son düzenleme:
Bi kuyruğunu oynattı diye kuşa baytril mi verdiniz? Sakın bir daha denemyin. En ağır antibiyotiktir. Yaşayacak kuşu öldürürsünüz. Böyle hareketi çok yorulduklarında yaparlar.

Bu kuyruk oynatma ve ara ara hizli nefes alma 1.5 aydir devam eden birsey.halsizlik vs de cabasi.veteriner arkadasimin ve internette genel olarak herkezin onerisi baytril oldu.cok kuvvetli antibiyotik oldugunu ve dikkat etmem gerektigini biliyorum fakat butun semptomlar onu gosteriyor malesef

Hastalığı teşhis ettinizmi de baytril kullanıyorsunuz. Sadece semptomlardan her hastalığın teşhisi konulamıyor maalesef. 1.5 aydır devam ediyorsa bi rahatsızlığı olduğu kesin. Akciğer veya bronşit problemi olabilir ama teşhis için kanatlı veterineri görsün. Arkadaşınız kanatlılardan anlamıyorsa başka veterinere götürün.

1 gun boyunca klinikte kaldi.sinuslerinin komple dolu oldugu ve nefes darligi yasadigi söylendi ayni anda ankara uni veterinerlik fakultesinden birkac uzman ile de gorusuldu tek basima yada isi bilmeyen birilerini dinleyerek bu isi yapmiyorum ve baytril 2.5luk baslanmasi gerektigini soyledi.bu aksam ilk oral yoldan damlatmayida bizzat kendi yapti. Ben kus klinikteyken internettende arastirmalarimi surdurdum dedigim gibi semptomlarin hepsi onu gosteriyor.kuvvetli öldürücü oldugunu biliyorum fakat takdir edersiniz ki ben iyilesmesi icin bu yola girdim daha kotu olmasini tabiki istemem 1.5 aydir bana geldiginden beri buhar tedavisi daha hafif gene solunum yollariyla ilgili zitromax vs hepsini kullandim durumunda iyilesme degil aksine kotulesme oldu.beraber geldigi beraber es oldugu erkekte en ufak sknti yok cok sukur ama kizim bi turlu toparlayamadi kendini gozumun onunde resmen eriyor hayvan hergun kahroluyorum zaten gordukce.umarim iyilesir.

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun inşaallah biran önce sağlığına kavuşur

1 gun boyunca klinikte kaldi.sinuslerinin komple dolu oldugu ve nefes darligi yasadigi söylendi ayni anda ankara uni veterinerlik fakultesinden birkac uzman ile de gorusuldu tek basima yada isi bilmeyen birilerini dinleyerek bu isi yapmiyorum ve baytril 2.5luk baslanmasi gerektigini soyledi.bu aksam ilk oral yoldan damlatmayida bizzat kendi yapti. Ben kus klinikteyken internettende arastirmalarimi surdurdum dedigim gibi semptomlarin hepsi onu gosteriyor.kuvvetli öldürücü oldugunu biliyorum fakat takdir edersiniz ki ben iyilesmesi icin bu yola girdim daha kotu olmasini tabiki istemem 1.5 aydir bana geldiginden beri buhar tedavisi daha hafif gene solunum yollariyla ilgili zitromax vs hepsini kullandim durumunda iyilesme degil aksine kotulesme oldu.beraber geldigi beraber es oldugu erkekte en ufak sknti yok cok sukur ama kizim bi turlu toparlayamadi kendini gozumun onunde resmen eriyor hayvan hergun kahroluyorum zaten gordukce.umarim iyilesir.

Sözümü geri alıyorum o zaman. Sinus tedavisinde de baytril kullanılıyor evet. Özü diliyorum sizden.Umarın teşhis doğrudur. Veterinerlerinize bir de A vitamin enjektesini danışın isterseniz. Meyve sebzeler olarak hangisinde olduğunu buradan bulabilirsiniz. beslenme

Ilginiz icin ben tesekkur ederim.

Çok geçmiş olsun inş toparlar bende de bir kuş var buna benzer inş toparlar bana da tylan önerdiler.

Geri