Karadeniz Pet

Galiba En Vasıflı Jumbo Diyebilirim

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Bir zamanlar kuzenim aracılığıyla konuştuğum yurt dışında yaşayan yabancı uyruklu bir ağabeyimizindi bu kuşlar, çok fazla kuş fotoğrafı vardı fakat bende 2 adet kalmış onları paylaşayım dedim. İnşallah sizlerde beğenirsiniz.

Not: Sitede imzamız var, o kadar takılmayın :)

Ngon1Q.jpg

aMAlG7.jpg

Şekle bak ne kadar kusursuz...

evet almanyadan 115 dolar vererek ve veterinere pasaport için 15 dolar vererek getirtdiğim iki erkekden birisi

Güzel kuş ama en vasıflı olanı değil ne kuşlar var. Bu biraz top vücut top kafa şeker durmuş

evet ben yükledim google gariplik neresinde bunun ercan bey gariplik neresinde onu çözemedim ben kuş satıp alımı yapmam askerim ben hobi olarak evimde bakıorum ercan bey bizde yanlış olmaz öle netten alıp foto koymayız haberiniz ola haa sizi bilemem öle yapıosanız

evet ben yükledim google gariplik neresinde bunun ercan bey gariplik neresinde onu çözemedim ben kuş satıp alımı yapmam askerim ben hobi olarak evimde bakıorum ercan bey bizde yanlış olmaz öle netten alıp foto koymayız haberiniz ola haa sizi bilemem öle yapıosanız

Sayın başkentli . benim diye idda ettiğiniz kuşun fotoğrafı hemen hemen 6 senedir nette dolaşıyor zaten kuş florian böck isimli alman bir üreticinin kendi sitesinde paylaştığı kuşlardan biri .İnternetten kuş fotosu alıp satıyosunuz demiyorum zaten kuşun size ait olmadığını söylüyorum en azından o fotoğraf size ait değil diyorum ;)

Özel mesaj göndermişsiniz site kurucusu arkdaşım ben verdim o fotoğrafı diye site zaten 2011 de kurulmuş kaldıki ordaki fotoların hepsi sağdan soldan netten alınmış fotoğraflar . Konuşma şeklim değşir diye de birşey yazmışsınız konuşma şeklinizi değiştiricek bir durum yok ortada he değişirse oda skıntı değil ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:44 --

Bunlarda sitesindeki diğer benim diye idda ettiğiniz kuşun fotoğrafları devamı vs.

bu kuşlar benim demedim ercan bey hala anlamakta kıtlık çekiosunuz galiba neyse anlayış ve algı meselesi dogru insanlarla yaşına bakmayıcaksınız akıl seviyesine bakacaksın dogru neyse anlayışı olmayan insanlara laf anlatmak zor oluo

bu kuşlar benim demedim ercan bey hala anlamakta kıtlık çekiosunuz galiba neyse anlayış ve algı meselesi dogru insanlarla yaşına bakmayıcaksınız akıl seviyesine bakacaksın dogru neyse anlayışı olmayan insanlara laf anlatmak zor oluo

Bu kuşlardan bahsetmiyor hocam Ercan bey, demek istediği bu kuş Alman birisinin ve 6 yıldır görsel olarak Google de yer alıyor diyor. Siz, sizin olmayan bir kuşun tanıtımını yapıyorsunuz demek istiyor.

neyse daha fazla konuşmaya gerek yok yoksa konu tartışmaya gidicek anlayan anladı anlamayan hala yorum yapıyor :)

ya hala anlatamıorum hocam bakın ben kimsenin tanıtımını yapmam anlatabiliormuyum bunu ercan beyin anlamaması işte sorun olan her neyse ya akıl seviyesi uygun olan kişilere yorum yapacagım artık gereksiz konuşanlara değil her neyse herkeze ii akşamlar...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:14 -->-> Daha önceki mesaj 17:13 --

birde ben kimseye tartışma yaşamam ercan bey hele bide yaş ve .... küçük kişiler ile tartışma bile yaşamam anlatabildimmi her neyse herkeze ii akşamlar arkadaşlar rahatsızlık verdimse özürdilerim kafasınızı boştan yere şişirdim özürdilerim boşa yazdık bu kadar kelimeyi

ya hala anlatamıorum hocam bakın ben kimsenin tanıtımını yapmam anlatabiliormuyum bunu ercan beyin anlamaması işte sorun olan her neyse ya akıl seviyesi uygun olan kişilere yorum yapacagım artık gereksiz konuşanlara değil her neyse herkeze ii akşamlar...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:14 -->-> Daha önceki mesaj 17:13 --

birde ben kimseye tartışma yaşamam ercan bey hele bide yaş ve .... küçük kişiler ile tartışma bile yaşamam anlatabildimmi her neyse herkeze ii akşamlar arkadaşlar rahatsızlık verdimse özürdilerim kafasınızı boştan yere şişirdim özürdilerim boşa yazdık bu kadar kelimeyi

Akıl zeka seviyem sizinle eşdeğer olsaydı eğer yalanınızı ortaya çıkaramazdım o yüzden sanırım sizden bir tık öndeyim ;)

Kaldıki siz hala yalanınızın üstünü örtmeye bel altı vurarak kapatmaya çalışırken size anlatmak istediğim şeyi anlamayıp saçma sapan yorumlar yapıyosunuz .Bazı şeyler demekki yaşla olmuyor burda da bunu görmüş olduk :)

Ve size Yüce önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN BİR SÖZÜYLE VEDA EDİYORUM ASKERSİNİZ YA O BAKIMDAN ;)

Dünyanın hiç bir ordusunda yüreği seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rast gelinmemiştir. ( ANLAYANA )

Son düzenleme:
Bu işin en temizi kuş sizde ise çekip fotosunu koyarsınız olur biter.Çok daha güvenilir olması açısından sizle birlikte bir poz tartışmayı kökten halleder.
Saygılarımla,