petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Garip bir citirti +++++

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bace

bace Guest

Eş kuslarimdan dişi kuşum ben yaninda yokken agizini aciyor garip bir citirti sesi cikartiyor kus kumu yediği zaman ki gibi acaba neden cikiyor ve bu hastalık belirtisi mi

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    sakız çiğner gibi değil mi benim kuşlar genellikle mutlu olduklarında yapıyorlar ..

3. bace

bace Guest

Boyle kus kumunu yedikleri gibi arada öyle cikiyor abla acaba neden mutluluktan mi .d

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    benim kuşlar mutlu olunca öyle yapıyor

5. bace

bace Guest

Birde abla alkali bugün 5. Gün oldu da hic öpüşme kasinma yok fakat kavgada yok ayni anda yemek yerler flan fişierkekten biraz kküçük Çiftleşmede sorun olur mu dişi ile erkek es olurmu yardim edersen sevinirim .d

6. Yılmaz Ç.

Sorun yok telaşlanmayın. Benim bildiğime göre geviş getiriyor ve öğütemediği yemleri tekrardan öğütüyor ağzında.

7. bace

bace Guest

Oh çok teşekkürler içimi rahatlattiniz .d kardeş bir önceki sorumada cevap verir misin .d

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:05 -->-> Daha önceki mesaj 16:40 --

++++++++ diğer sorumada yardimci olur musunuz .d

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

Guncell+++

8. mesut usenmez

kardeşim senin kuşlarının bence 2 side erkek eski açtıgın konularda gördüm kuşlarını senin kuşun ceresi pembe senin kuşun büyüsede cere rengi degişmicek pembe kalıcak güzel eline al kuşunu fotosunu çek paylaş ne dedigimi anlıcaksın.

9. bace

bace Guest

±++++++++ güncel. Neden acaba boyle ses cikiyor .d

Sayfayı Paylaş