Karadeniz Pet

Garip ses çıkarma

Murat TOPÇU

Meraklı Üye
Show jumbolardan erkek olan kur ötüşü yaparken bu sesi çıkarıyor sonrada ötüşü kesiyor bunu yapmasının sebebi nedir arkadaşlar

[YOUTUBE]watch?v=TdPDg1sEGkQ[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

Cevap verecek kimse yokmu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:10 -->-> Daha önceki mesaj 19:53 --

Neden kimse cevap vermiyo ?

Konu ile bilgisi olan olsaydı cevap verirdi diye tahmin ediyorum ama umarım bi problem yoktur üstadlar daha iyi bilir.

abi 3 saniye ile 7. saniye arasında çıkarıyo o sesi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 11:14 --

sanki bişey kaçmış gibi boğazına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:15 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

Arkadaşlar kimse anlamadı herlde dediğimi bu normal bişey değil bence ikinci videoyu çektim gayet açık bi şekilde yapıyo o hareketi
[YOUTUBE]watch?v=M-mP2UITM-k&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:26 -->-> Daha önceki mesaj 15:15 --

cevap vercek kimse yokmu

Kurlaşırken 3 kere peş peşe gruk gruk gruk ediyor güvercin gibi.
Ama ben kötüye yormadım bu sesi..

Aynen abi bunu yapma sebebi nedir çözemedim ben abi bunu yaptıktan sonra kesiyo kur yapmayı gayet sağlıklı bişeyi yok sadece bu hareket abi deli etti beni

Geri