petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gaziantep 15-16 kasim TKKKF etkinlikleri

Konusu 'Yarışmalar Etkinlikler ve Buluşmalar' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Sevgili arkadaşlar platformda yeniydim, saolsun yusuf kürsat akkuş bey, ali ismail ertaş bey sayesinde bu etkinlikten haberdar oldum, etkinlik kanaryalara ait idi ama bayağı guzel bir topluluk vardi, yarisma, satış, malzemeler standlari bayaği hoş ve ekonomik idi, kalamar kemigi, suluk,yemlik,tahta tunekler cok uygundu.
    blr kaç foto çektim, muhabbet kuşu sadece bir kafeste gordum, sanirim jumbo idi, birazdan fotolari sizlerle paylasmak isterim. Selamlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:47 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:36 -->-> Daha önceki mesaj 00:32 --

[​IMG] sadece muhabbet kuş olarak bu kafesi gördüm. Dıgerleri hep kanaryadaydı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:38 -->-> Daha önceki mesaj 00:36 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:38 --

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Çok çok sevindim sizin adınıza.. En azından malzeme tedarik etmişsiniz. Eminim güzel vakit geçirmişsinizdir.. Kendi adıma söylüyorum rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

3. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16

4. Yasin KİRAZ
    Gizli

Cıvıl cıvıl bir ortam olmuş sanırım :) Sizin adınıza sevindim.

5. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Yusuf bey sizler bu işe Gönül vermiş kişileriniz bir nevi bizi de bu anlamda teşvik ettiniz evet farklı ortam insan hobi olarak görünce mutlu oluyor,ben tekrar size tşk ediyorum,evet malzeme fiyatları piyasaya,İnternet'e göre Bayağı uygun,bence üreticileri ve hobicileri destek anlamında güzel organizasyonlar,diğer illerden de katılım var idi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:56 --

Evet bu atmosferi ilk defa yaşamak insanı hoş ediyor,kuş sesleri vs malzemeler iyi geliyor

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Aslında benim orada çok sevdiğim değer verdiğim arkadaşlarım ağabeylerim amcalarım vardı. Gaziantepte olanlar olsun Ankara dan Urfa dan gelenler vs.. Bir dahaki sefere inşaallah isim veririm tanışırsınız. Eminim hoş vakitler geçirirsiniz.. Ben teşekkür ederim.

7. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tabiki memnun olurum inş bizde biraz kendimizi geliştiririz iyi olur,Yusuf bey bir ara benim Dişi ve Erkeğin son halini size foto ile göndereyim bir bakarsanız, benim Dişi kuşun yani follukla hiç alakası yok,acaba sabırsız davranıyorum,ben kuşları Kuşçu'dan almıştım,bugun bir arkadaş kısır falan oluyor orada satılan kuşlar dedi ama cere rengi kahveye hala dönmedi ama ilk günkü gibi beyazda değil yani

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Tamam bir ara konu açın beni de konu hakkında bilgilendirin elimden geleni yaparım inşaallah

9. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tmm Yusuf bey tşkler

Sayfayı Paylaş