petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gece Kanat Çırpma Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Volkan VAROL tarafından 4 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Volkan VAROL

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar bir çiftim bazı geceler bu saatlerde kafes içinde durmadan kanat çırpıyor kafeste büyük olunca uçuyor hatta, ikisi birden.Birşeyden mi korkuyorlar veya bit felan mı diye baktım yok sanmıyorum.Neden böyle yapıyorlar acaba ışığı açtım sakinleştiler sonra tekrar kapattım.Diğer çiftimde sıkıntı yok.Işık olarakta bulundukları odanınışığını kapalı tutuyorum ama kapısı hafif aralı ve,antrenin ışıgı sürekli yanıyor loş bi ışık vuruyor yani onların olduğu odaya.

2. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    bu gençler insan kuluğının duyamayacağı sesleri duyabilmektedir , ortamın gece özellikle çok çok sessiz olmasından dolayı daha derin sesler duyacaklardır , üst komşunuzun ani bir tıkırtısı bazen bizide gece bi korkutur aniden kuşlarda büyük ihtimal bu tip şeylerden korkuyor olabilirler. ben %90 seslerdendir diyorum :) . haaa devam ederse haif loş bir gece lambasıyla destekleyebilirsiniz kafesi.

Sayfayı Paylaş