Karadeniz Pet

Geçmeyen hastalık.

Rosebeloved

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba. 1 yaşında muhabbet kuşum var. Bu ayıngeçen ayın sonu gibi oğlumda bir takım dengesizlikler meydana geldi. Neşeli konuşmaya başlayan çocuk gitti yerine ishal ve halsizlikle gelen sürekli uyuma ve çok su içme hali geldi. 2 hafta önce veterinere götürdüm. Flagyl verdi ama sadece günde bir damla dedi ve mantarı da olduğu için krem verdi. İlacı bir hafta kullandım ve şikayetler geçti gibi. Tabi halsiz ve en büyük problem kendi isteğiyle uçmuyor. Ancak ben kafesin biraz uzağına götürüp uçmasını sağlıyorum. 2 gündür yine çok su içiyor ve arada öter gibi olsada eski hali yok. Lütfen bana yardımcı olun. Cevaplarınızı bekliyorum.

Flagy ile birlikte vermeyin ayrı verin multivitamini tam dolu suluğa 6 damla ola bilir 7 saat sonra suyunu değiştirin

Flagy ile birlikte vermeyin ayrı verin multivitamini tam dolu suluğa 6 damla ola bilir 7 saat sonra suyunu değiştirin
2. Ci bir sulukmu alayım? flagy yi suyuna kattımda ondan soruyorum kusura bakmayın. Yine çok su içmeye başladı endişeleniyorum

Estağfurullah. 2 ci bi suluk almanıza gerek yok flagy tedavisi bittikten sonra aradan 4-5 gün geçince vere bilir siniz

Karaciğere baktırın mutlaka benimde böyle benzer şekilde başlamıştı mahvettiler bizi siz yanmayın röntgenle baksın karaciğere geçmiş olsun

Geri