Karadeniz Pet

Gene bir sorun :(

Bersanreis

Meraklı Üye
Selamın aleyküm gene bir sorun gene basinizi sisiricem yaw abilerim bn bu kuslari anlamadim birbirlerine yen kysuyolar kur yapiyolar kasiyolar opusuyolar ama disi kusum daha iri oldugu icin galiba yarim saattir erkegi tunekten asaga atiyo simdide erkek onun kafasini kasiyo bazende disi erkegin kasiyo sizce çift olmuşlarmıdır birde bu asaga atmalara karisiyimmi yoksa normalmi ??

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:21 -->-> Daha önceki mesaj 13:13 --

Şimdide gitti sırtına vurdu erkegin iki ruhlu bir kuş bu daha dun opusuyodumuz noldu resmen dişi kraliçe erkek köle değisturmekte istemiyorum :(

Hocam vurmasidami naza giriyo karsi karsiya iki tunek var erkek bi tunekte diside diger tunekte disi karsi tynege atladigi anda erkek asaga atliyo disi sirtina vurdu daha demin :( cok endiseleniyorum

aynen aynen aynı benım kusları anlatıyon bazen dişiye bakıyorum 3 4 dakika durmaksızın kaşıyo erkeği ama erkek başka türlü baktım mı ayağını felan gösterdim mi çat dişiden kroşe erkek aşagıda :DDD

Abim bn sadece odaya yatmaya birde ders yapmaya giriyorum bir baktim disi asaga atiyo dedim heralde bnm yuzumden dedjm ciktim sonra tejrar girdim disi ile erkek sira sira burbirlerini kasiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

Birde kafeste alissinlar diye 1 tunek koyun yaziyodu sizce uyarmi o ?

Kafesi ve kuşlarını foruma bir koy bakalım fazlada rahatsız etmeyin

c5e01cf7b8acaa2c3aab9f1069251a6b.jpg
43310585325fa05eea27f388ce281094.jpg
b8f13e0d62d9f1354f4987d18da8252d.jpg

Hepsi yapıyor onları.Rahat ol ben başı boş bıraktım.Elbet erkek halledecek dişiyi.

Peki suan disi gene basladi off telaslaniyom :( neyse sabır

[MENTION=17196]Bersanreis[/MENTION] kızıştığından nazlanıyor olabilir merak etme.Benim kuşum da yapıyor bazen, şuan 2 yavrusu 4 yumurtası var.

Allah bağışlasın şuan yan yana duruyolar yarım saattur yumurta mamasinida yaptim simdi abim bir sorum olacak sana yuvalık girmiyor bu dişi yuvalık takilali 3 hafta oldu yanindaki tunege dahi yaklasmiyo internette elinle sok yaziyordu onu yapiyimmi sizce? ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:08 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

[MENTION=17196]Bersanreis[/MENTION] kızıştığından nazlanıyor olabilir merak etme.Benim kuşum da yapıyor bazen, şuan 2 yavrusu 4 yumurtası var.
Birde erkek dişiden korkuyor sanki :)

Bir sıkıntı yok vursunlar oynasinlar şiddetli kavga etmesinler yeter

Bir sıkıntı yok vursunlar oynasinlar şiddetli kavga etmesinler yeter
Hocam iki tunek var sizce tek tunekemi indiriyim kalsinmi birde bu yuvalik konusunda ne dusunuyksunuz çok korkuyo disi yaklasmiyo bile siluklari yakin koydumda merak edip bakmiyo bile 3 haftadir takili

Allah bağışlasın şuan yan yana duruyolar yarım saattur yumurta mamasinida yaptim simdi abim bir sorum olacak sana yuvalık girmiyor bu dişi yuvalık takilali 3 hafta oldu yanindaki tunege dahi yaklasmiyo internette elinle sok yaziyordu onu yapiyimmi sizce? ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:08 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

Birde erkek dişiden korkuyor sanki :)

Dişiler daha baskın ve otorite olur.Benim daha önce beslediğim çiftten yavru aldım ama dişiyle erkek bazen adeta savaşıyordu.Şuanki çiftimde ara sıra sürtüşüyorlar ama olacak o kadar merak etmeyin.Yuvalığa sakın elinizle zorla sokmayın hiç girmez.Kendi alışıp kızıştığı zaman girecektir merak etmeyin.Akışına bırakın.

Ietedigimizi yapalım ne zaman keyfi gelirse o zaman girer ben iki tunek kullanıyorum

Dişiler daha baskın ve otorite olur.Benim daha önce beslediğim çiftten yavru aldım ama dişiyle erkek bazen adeta savaşıyordu.Şuanki çiftimde ara sıra sürtüşüyorlar ama olacak o kadar merak etmeyin.Yuvalığa sakın elinizle zorla sokmayın hiç girmez.Kendi alışıp kızıştığı zaman girecektir merak etmeyin.Akışına bırakın.
Abi erkek kizismis disininda fagasinda beyaz yer yok her yeri kahverengi o derece ama tik yok suan opusuyorlar ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:09 --

Ietedigimizi yapalım ne zaman keyfi gelirse o zaman girer ben iki tunek kullanıyorum
Hocam letedigimizi anlanadim birde tunekler ayni hizadami kalsin yoksa biri ustte biride yuvalika yakinmi ?

Geri