petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Göğüsteki şişlik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Süleyman Kara tarafından 8 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Süleyman Kara

Süleyman Kara Active Member

Beğenileri:
    65
    Arkadaşlar kuşun göğsü fotoğraflarda göründüğünden daha şişkin görünüyor bazı açılardan. Bu şişlik normal mi? Her gün uçması için salıyorum, yağlandığını sanmıyorum ama emin de değilim. Çok kum yemekten kursak dolu olabilir mi? Günlük ne kadar uçması gereklidir sağlıklı olması için sizce? Bu şişliğin başka ne sebebi olabilir? Veya çekoslovak cinste göğüs bu şekilde normal mi oluyor?

2. levent b

levent b Member

Beğenileri:
    23
    Çok güzel renkli bir yavru maşallah. Normal göğsü biraz fazla yem yemiş olabilir endişe etmeyin.

3. umut asal

umut asal Active Member

Beğenileri:
    33
    Benim erkek kuşun göğsü baya sis bunda sıkıntı varsa benim kuş ya iri bişey yemiş eritemiyo 1 aydır yada çoookk yağlı

4. cengiz

cengiz Active Member

Beğenileri:
    214
    Masallah kusunuz çok güzel. Yavru kuşlarda bu tür siskinlikler normal. Yağlanma zaten bu kadar kısa sürede olmaz o daha çok küçük:)

5. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Kus cok guzel masallah. Kraker dedikleri seyi vermeyin. Cok zararli. Icinde kimyasal ve bayat yemdem baska bisey yok

6. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Gayet sağlıklı masallah problem yok

7. Süleyman Kara

Beğenileri:
    65
    Hepinize teşekkürler yorumlarınız için :)

8. Süleyman Kara

Beğenileri:
    65
    Ballı kraker evde de yapılabiliyormuş, şimdi izindeyim eve döndüğümüz zaman el atmayı düşünüyorum. Nitekim seviyorlar ordan kemirmeyi keratalar.

Sayfayı Paylaş