Karadeniz Pet

Göğüsteki şişlik

Süleyman Kara

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşun göğsü fotoğraflarda göründüğünden daha şişkin görünüyor bazı açılardan. Bu şişlik normal mi? Her gün uçması için salıyorum, yağlandığını sanmıyorum ama emin de değilim. Çok kum yemekten kursak dolu olabilir mi? Günlük ne kadar uçması gereklidir sağlıklı olması için sizce? Bu şişliğin başka ne sebebi olabilir? Veya çekoslovak cinste göğüs bu şekilde normal mi oluyor?

G3J4Yy.jpg

yVDpM0.jpg

Çok güzel renkli bir yavru maşallah. Normal göğsü biraz fazla yem yemiş olabilir endişe etmeyin.

Benim erkek kuşun göğsü baya sis bunda sıkıntı varsa benim kuş ya iri bişey yemiş eritemiyo 1 aydır yada çoookk yağlı

Masallah kusunuz çok güzel. Yavru kuşlarda bu tür siskinlikler normal. Yağlanma zaten bu kadar kısa sürede olmaz o daha çok küçük:)

Kus cok guzel masallah. Kraker dedikleri seyi vermeyin. Cok zararli. Icinde kimyasal ve bayat yemdem baska bisey yok

Hepinize teşekkürler yorumlarınız için :)

Kus cok guzel masallah. Kraker dedikleri seyi vermeyin. Cok zararli. Icinde kimyasal ve bayat yemdem baska bisey yok
Ballı kraker evde de yapılabiliyormuş, şimdi izindeyim eve döndüğümüz zaman el atmayı düşünüyorum. Nitekim seviyorlar ordan kemirmeyi keratalar.

Geri