Karadeniz Pet

Gri dişi için hangi renk erkek seçersiniz?

yilm.zg.zi

Meraklı Üye
Gri dişi muhabbet kuşu için ne renk erkek tavsiye edersiniz?
Teşekkürler

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seçtirme olayı bana biraz efsane geliyor. İyi bakım ile birlikte eş tutuyorlar zaten. Yeni başladım hobiye, tek gördüğüm 20 gün içinde yumurta geliyorsa eş oluyorlar. 20 günden sonra yumurta yoksa dost oluyorlar.

Seçtirme olayı bana biraz efsane geliyor. İyi bakım ile birlikte eş tutuyorlar zaten. Yeni başladım hobiye, tek gördüğüm 20 gün içinde yumurta geliyorsa eş oluyorlar. 20 günden sonra yumurta yoksa dost oluyorlar.

Bende seçtirme falan yapmadım. Erkek kuşumun yanına begendiğim dişi kuş aldım. 15-20 dk baktım anlaştıklarını gördüm. Ve almıştım. Şu an çok iyi anlaşıyorlar ve birbirlerini eş olarak görüyorlar

LG-H840 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben kuşu beğendiğim 7 dişinin arasına attım yarım saat kadar gözlemledim kimseyle çok samimi olamadı. Ve kuşu dişilerin arasında bırakıp eve geri döndüm. 2 3 gün seçmesi için vakit tanımak istedim:)

Bakalım eş tutma ve yumurtlama süreçleri hangi hızda seyredecek. Gerçekten bu kuşlar seçici mi değil mi? Yoksa bizim bakım şartları mı bu kuşları etkiliyor.

Bakalım eş tutma ve yumurtlama süreçleri hangi hızda seyredecek. Gerçekten bu kuşlar seçici mi değil mi? Yoksa bizim bakım şartları mı bu kuşları etkiliyor.

Kesinlikle seçici kuşlar. Özellikle dişiler. Tabi ki bakım şartlarınızda önemli ama muhabbet kuşları doğaları gereğince seçici. Mesela kuş üretim yerlerinden kafesleri bazen karma yapıyorlar eşe atmak için.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

biz birşey diyemeyiz kuş eşini kendi şeçsin bence çünkü dişi muhabbet kuşları çok seçici