Karadeniz Pet

Halsizlik

• Konbuyu başlatan jackaltr
  • Başlangıç tarihi
J

jackaltr

Guest
Arkadaşlar çapkın a bişeyler oldu avucuma almak istedigimde tepki veren kuş simdi halsiz avucuma aliyorum ses cikarmiyor bide yattigi yere islak kaka yapmış ishal olmuş galiba cok tedirgin oldum nasil ne yapmak gerek

haslanmıs patatesi ez yarın ver bakalım yesillik ve mama verme aspur varsa ondanda verebılırsın insallah atlatır gecmis olsun soguk yerde tutmamanı tavsiye ederm suyuda cok soguk olmamasına dikkat edin bilgilerim bu kadar .

hocam fotograf göndermenız lazım bı kac tane.

kuş kabarık mı? İshal ise yeşillik vermeyin.

Muhabbet kuşunuzun ishal olması durumunda yapabileceğiniz ilk iş oda ısısını ayarlamaktır. Eğer hava akımına yani halk dilindi ceryan denilen bölgede duruyorsa derhal uzaklaştırmalısınız.

Ev ortamında kuşunuza patates püresi verebilirsiniz. Bu ishali durduracaktır. Ayrıca suyuna vitamin ve varsa ishal ilacı damlatmalısınız. Bazı vitamin ilaçları şunlardır; sulfamazettin, koksidin, niflodin.

Uyumaya çalışıyor kafasini arkasina sokup uyuyor normalmi bu yoksa belirtilerde yer aliyormu
Bide yeşillik ve patates püresi ni nasil yediricem yani a yaklasmaz onlarin korkuyor yemden baska bisey yediremedim daha ben

Moderatör tarafında düzenlendi:
Uyumaya çalışıyor kafasini arkasina sokup uyuyor normalmi bu yoksa belirtilerde yer aliyormu
Bide yeşillik ve patates püresi ni nasil yediricem yani a yaklasmaz onlarin korkuyor yemden baska bisey yediremedim daha ben
kafasını arkasına koyup uyuması normal genelde öyle uyuyorlar. patateside görebileceği bi yerine koysanızda yicektir sanırım yada elinizle verebiliyosanız daha iyi olur.

Geri