petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hangi cins muhabbet kusu..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Hakan KIRAY tarafından 5 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan KIRAY

arkadaslar ıyı geceler ..muhabbet kusu almayı duşunuyorum gecmıste 3-4 tane baktım...farklı cınslerı var hollanda ıngılız vb...bu cınsler ıcınde en zekısı ve ınsana en yakın olanı hangısı ..yardımcı olursanız sevınırım

2. Umutcan AĞLAR

valla benim favorim çekoslavaklardır

3. Engin DERİM

Hollanda ve İngilizler daha insana uzaktır.

4. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle hoşgeldiniz...sitemizin kuralları gereği gerçek isim soyisim kullanmanız gerekiyor...inşaallah aradığınızı bulabilirsiniz..

5. Afşin

Afşin Guest

Merhaba bende yeni bir muhabbet kuşu almayı düşünüyorum,konu açılmışken fazlalık yapıp başka bir konu daha açma gereği duymadım.Cana yakın olan bir tür almak istiyorum acaba önerileriniz nelerdir ?

6. Anıl KAYGIN

yerli muhabbet kuşu öneririm

7. Ezel ALBAYRAK

Yerli almada,ne alıyorsan al :D

8. Afşin

Afşin Guest

Yerli ile diğerlerinin arasındaki farklar nelerdir acaba ?

9. Gökhan YILDIZ

irilik,boyut,cüsse farkı var ayrıca fiyat farkıda var yerli kuşu 15 tl ye bile bulurken hollanda 20-25-çekoslavak 35-50-ingiliz 50-100-jumbo-100-150-show jumbo 150-300 tl arasında fiyatları vardır.diğer yandan ömürleri ortalama aynıdır,en az hastalanan ve en çabuk üreyen kuşlar yerli kuşlardır.

10. Afşin

Afşin Guest

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Fazla deneyimim yok aslında ama beslemek istiyorum saatlerimi ayırmak istiyorum karşısında o yüzden araştırma gereği duyuyorum. Siz hangisini tercih edersiniz ?

11. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Çekoslavak ırkı daha zeki ve cana yakınlardır bence. Hollandalar hantal oluyor zaten, ingiliz ve jumbolar da aynı şekilde ve insana daha uzaktırlar. Yerliler de gariplerim Allah ne verdiyse :)
    Çekoslavak ırkından alın. İnce yapılı, uzun kanat ve kuyruklu, dik duruşlu iri de olabiliyorlar..

12. Tevfik AKTUNÇ

Yerli al derim hocam 2 yerli muhabbet kuşum oldu çok çabuk alıştılar ve çok çabuk konuşmaya başladılar. Çok öneririm yerli muhabbet kuşunu

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. en iyi muhabbet kuşu cinsi

,
  2. en iyi muhabbet kuşu cinsleri

,
  3. hangi cins kus uysaldq