Karadeniz Pet

hangi kafesi seçmeliyim?

• Konbuyu başlatan ihsanozdmr
  • Başlangıç tarihi
bnce cıtadan kendın yap yapablıosan kuşlarımız iiçn en saglılklı olanı bu kendılerını azda olsa dogada gb hıssetmelerı içn bı fırsat

Hayırlı olsun ihsan kardeşim. Mümkün mertebe kafesi çekmeceli tava almaya dikkat et ileride çok işine yarayacak.

çok teşekkürler abi yavru kuş bi ayrı tatlıymış :)

kendim yapma şansım yok malesef

80lik kafesin fiyatı da iyiymiş çok teşekkür ederim tavsiye için anneme de danışmam lazım yer sorun olur mu diye çok sağolun :)

80 liğin boyu çok büyük olacağı için izin çıkmadı :D yazdıklarım arasından hangisini almalıyım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:45 -->-> Daha önceki mesaj 17:29 --

yardım yardım

Tavalı kafes iyi olur fakat önereceğim kafesin de yatay Telli olması bi avantaj.
ur2s4.jpg
eğer siteye girersen 101 Nolu ürün bu. Ben yeni aldım henüz kullanmaya başlamadım :) deneme aşamasındayım bakalım

Tavalı kafes iyi olur fakat önereceğim kafesin de yatay Telli olması bi avantaj.
ur2s4.jpg
eğer siteye girersen 101 Nolu ürün bu. Ben yeni aldım henüz kullanmaya başlamadım :) deneme aşamasındayım bakalım

kafes çok güzelmiş. ayıptır sorması kargo dahil kaça aldınız acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:
kafesi ben de beğendim oradan alırım çok büyük ihtimal çünkü naturbird bankakarti kabul etmiyor, gittigidiyorda kabul ediyor fakat çok pahalı.
Nasıl ödediğinizi bir de İzmir diyor, kargo süresini sorabilir miyim?

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kafesi ben de beğendim oradan alırım çok büyük ihtimal çünkü naturbird bankakarti kabul etmiyor, gittigidiyorda kabul ediyor fakat çok pahalı.
Nasıl ödediğinizi bir de İzmir diyor, kargo süresini sorabilir miyim?

dostum ptt kargo ile kapıda ödemeli alıyor benim bildiğim

50 lira sınırı var malesef

Maillere dönmüyorlar genelde. Aramak gerekiyor ama sınır yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:35 --

Benim izmirde arkadaşım var bizzat gidip yerinden aldı o yüzden kargo parası vermedim :)çok uygun fiyata almış oldum yani

Geri