Karadeniz Pet

Hangi probiyotiği kullanıyorsunuz ?

abayyni

Meraklı Üye
Hangisini tavsiye edersiniz ?
Hobi Flora Plus
Nekton-Biyotic-Bird

Son düzenleme:
Hobi flora ya basladik tavsiye uzerine

Bio-Sacc-Product-Preview-555x741.jpg

en iyisi bu mu diyorsunuz yani hocam ?
bir çok marka denedim ama en çok beni memnun eden hem mama da kullanımı hem suda çözülmesi yönünden, terettütsüz tavsiye edebileceğim bu üründür. karar sizin

bir çok marka denedim ama en çok beni memnun eden hem mama da kullanımı hem suda çözülmesi yönünden, terettütsüz tavsiye edebileceğim bu üründür. karar sizin
eyvallahhocam sizin gibi profesyonel bir kişiye güveniyorum başlıyorum buna öyleyse çok sağolun :D

Birde hocam monk papağanı sultan papağanı caique ve muhabbet kuşu için kullanabilir miyim yoksa hepsine farklı ürün mü almam gerekir

dozajlarını biraz daha arttırarak kullana bilirsin çünkü ilaç ve katkıların oranları canlının gramaj ına göre belirlenir

dozajlarını biraz daha arttırarak kullana bilirsin çünkü ilaç ve katkıların oranları canlının gramaj ına göre belirlenir
bide hocam sizi yakalamışken soriyim unutmadan hangi vitamini ve diğer kullandığınız veya kullanmadığınïz hangi ürünleri tavsiye edersiniz ben markasız ürünler kullanıyorum sizinkilerden kullaniyim kuşlar daha sağlıklı olsun

med tollyamin forte b vitaminini , gervit-w multi vitaminini ve calci-lux calsiyum u olmazsa olmazlarım

Hocam benimde bir sorum olucak bunlardan hangileri kesinlikle gerekli acaba hepsini alamam zaten üretici değilim 1 tane sultan papağanım var sadece cevaplarsanız sevinirim
Med Tollyamin Forte
Röhnfried Gervit-W
Versele Laga Oropharma Calci-Lux
Röhnfried Entrobac Probiyotik

probiyotik ve gerwit-w yi al kullan o zaman

Versele Laga Probi-zyme
versele laga.jpg

probiyotik ve gerwit-w yi al kullan o zaman
Hocam pelet yem yiyen kuşa vitamin multivitamin probiyotik kalsiyum verilmesi gerekmez diyor alpdna hocam katılıyor musunuz eğer öyleyse sadece pelet yeme başliyim daha az masraflı olurr bunların hiçbirini vermen gerekmez pelet yem kullanıyorsan diyor??
Med Tollyamin Forte
Röhnfried Gervit-W
Versele Laga Oropharma Calci-Lux
Röhnfried Entrobac Probiyotik

Diazyme-256

Geri