Karadeniz Pet

Hangi taban malzemesi?

Koray DANIŞMAZ

Süper Moderatör
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Merhaba bentonit kullanıyordum kedi kumu olanı 4 aydır kullanıyorum bugün farkettim açıkçası felaket toz yapıyor. Toz yapmayan bi malzeme var mı

Merhaba bentonit kullanıyordum kedi kumu olanı 4 aydır kullanıyorum bugün farkettim açıkçası felaket toz yapıyor. Toz yapmayan bi malzeme var mı
Uretici arkadaslar misir granulu tavsiye etmislerdi daha once ki konularda.

Bazı bentonit kedi kumları pudralı oluyor acaba pudra mı tozuyor yoksa kuşlar taneleri didikleyince ufalanıp mı tozuyorlar ?

Paketinde tozu azaltılmış yazıyo pudralı da değil attım zaten .

Bizim memlekette yeri Adapazarı.
Kuşların dışkı durumuna göre 30-45 günde bir değiştiriyorum. Ayrıca haftada bir içinden topluyorum kakaları.

Peki hocambirsey daha sormak istiyorum size mısır granülü toz yapıyor mu birde nemli kaldığı falan yazıyo sağda solda siz ne düşünüyorsunuz. Ve son olarak sanibird biberiye kokulu kumu hiç kullandınız mu yada nasıl sizce teşekkür ederim

Mısır granülü toz yapmaz nemli kaldığını da görmedim uzun süre kullandım memnun kalmıştım.

Arkadaş bak. Yukarıda ne yazdım ben... ?

Ben bir seneyi aşkın mısır granülü kullanıyorum. Çok memnunum.

Memnun olmasam toz yapsa nem yapsa neden kullanayım devam edeyim. Adamın biri kuyuya bi taş atmış. O taş atan adamın da zeolit pazarlayan bir vatandaş olduğu çıktı meydana.

Sanibird kullanmadım. Birşey diyemeyecem.

Arkadaş bak. Yukarıda ne yazdım ben... ?

Memnun olmasam toz yapsa nem yapsa neden kullanayım devam edeyim. Adamın biri kuyuya bi taş atmış. O taş atan adamın da zeolit pazarlayan bir vatandaş olduğu çıktı meydana.

Sanibird kullanmadım. Birşey diyemeyecem.

Teşekkürler usta

Geri