petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hapşırma, yardım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kağan Köse tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Kağan Köse

Demin kuşu elime aldım bi opeyim dedim burnundan çıkan şeyler bana bulaştı birsey olurmu ? Ve kafesinde yine aynı şeyi yaptı sanırım hapşırma başladı. Şey dayanamayıp bugün sadece alt kısmı islancak şekilde bi kaba su koydum belki banyo yapar diye bi iki kere koydum içine. Ama sadece kuyruk göğüs ve sakal altı islandi. Acaba hasta mı olur. Hapşırma da başladı, birşey olur mu ?

2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Devamlımı Yoksa?

3. Kağan Köse

Banyoyu diyosan sadece bugun. Hapşırmayi diyosan o da bugun

4. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    benim polen alerjim var malum yazda geldi hapşırmaya başladım baktım benim kuşta hapşırıyo benden mi bulaştı ne :D günde 3-4 kere denk geliyorum hapşırmasına ama ne bi halsizlik ne bişey var hala zıpkın gibi bi orada bi buraya rahat durmuyor

5. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Bişey Olmaz Hapşursun İstediği Kadar

6. t.ert08

t.ert08 New Member

Beğenileri:
    0
    Bir kac gün gözlemle bakalım

7. Selphie

Selphie Guest

Benim kuşumda hapşırıyor. Araştırdığım kadarıyla normal birşey, ama yinede gözlemlemek lazım.

8. Kağan Köse

Teşekkürler arkadaşlar

Sayfayı Paylaş