Karadeniz Pet

hareketsizlik

tpekgil

Yeni Üye
Arkadaslar merhaba muhabbet kusumu 15 gun once aldim ve elime alistirdim artik elimden korkmuyor fakat kafes disina saldigimda ben onu almazsam bana gelmiyor ve kondugu yerde duruyor hasta degil bu durum boyle devam mi edecek yavru olmasina ragmen neden oyuncu degil duzelicek mi yoksa hep boyle mi kalacak?

bi 15 gün kadar daha var gibi sana tam alışmamış anladıgım

Oyuncak, yem vb sevdigi seylerle onu kendinize cekin. 1 ayda tam alisir.

alışınca büyük ihtimalle düzelir ama benim osman kafes içinde neşeli ve dışarıya çıkmayı sevmiyor mesela onun gibide olabilir :)

Kardeşim büyük ihtimalle alışır bnm dişi kuşum var 1 buçk 2 senedir bnde bana çook alışkın her yere gidebiliyor bnmle fazla uçmadan omuzumda saçlarımla oynuyor çok neşeli küçük boncukları tutup kaçırıyor kovalaşıyoruz bazen bn saklanıp çağırıyorum bnm yanıma geliyor ama şimdi kızışmış o yüzden yanına bir erkek aldım ama erkeğe fazla alışamadı daha 3 gün oldu kıskançlık yapıp vuruyor düzelmesini umuyorum ama bakalm iyi Günler :D

Kardeşim büyük ihtimalle alışır bnm dişi kuşum var 1 buçk 2 senedir bnde bana çook alışkın her yere gidebiliyor bnmle fazla uçmadan omuzumda saçlarımla oynuyor çok neşeli küçük boncukları tutup kaçırıyor kovalaşıyoruz bazen bn saklanıp çağırıyorum bnm yanıma geliyor ama şimdi kızışmış o yüzden yanına bir erkek aldım ama erkeğe fazla alışamadı daha 3 gün oldu kıskançlık yapıp vuruyor düzelmesini umuyorum ama bakalm iyi Günler :D

Bu tür iyi eğitilmiş kuşlar bazen çiftleşmiyor.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Alışır neden alışmasın kızıştıktan sonra herşey olur. Ben sadece bazen dedim :)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi