petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hasta mı acaba?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Robin tarafından 19 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Muhabbet kuşum son iki gündür olağandan biraz daha kabarık duruyor konuşması da azaldı sürekli kendi kendine konuşurdu ama iki gündür nadir konuşuyor ve baktığımda genelde kabarık görüyorum. Acaba sorun nedir beslenmesinde mi bir yanlis yaptim acaba surekli yem disinda mama kabina ne yesem biraz birakiyorum yani her turlu yesillik meyve haslanmis yumurta falan haftada iki uc defa mama yapiyorum. Ama acik kus kumu almistim onu verdim o mu dokundu acaba bu hali beni telasa dusurdu. Yardimlarinizi bekliyorum.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    hava akımından uzak tutun belki tüye girme aşamasındadır geçmiş olsun

3. Robin

Robin Member

Beğenileri:
    2
    Aslinda ev soguk ve oturdugum odada biraz ufoya yakin kaldi o etkilemis ilabilir mi. Kusum bebeklik tuylerini atti kafasinda kalan son birkac kapsül var ama hic bu kadar durgun olmamisti

Sayfayı Paylaş