Karadeniz Pet

Hasta mı anlamadım

buketortac

Yeni Üye
Merhabalar kasım ayında muhabbet kuşu almıştım alıştırdım elimden yem yiyordu ayrıca devamlı kafama konuyordu elime kur yapıyordu bir ara yoğunluktan ilgilenemedim kuş yabancılaştı bana devamlı uyuyor dışarda doğru düzgün uçamamaya başladı eskiden manevraları çok iyiydi şimdi konarken zorlanıyor ya da bi yere çarpıp düşüyor.Hala bana kafasını uzun uzun kaşıtıyor ama onun dışında ne ötüyor ne başka bir tepki yemesi iyi öyle kötü değil dışkısı da normal ama hasta mı küs mü anlamadım:(

Ekli dosyalar

• DB76C772-2BF2-42E0-B72E-B828BBE64CD6.jpeg
    DB76C772-2BF2-42E0-B72E-B828BBE64CD6.jpeg
    1.8 MB · Görüntüleme: 22
Kafes tabanını değişip dışkılar dışkılamaz resmini gönderin. Ve mesajımı görür görmez ağzına 3-4 damla limon damlatın.

Selçuk hocam ne dir şu 3 4 damla limondan çektigimiz ;D

Hocam bu limon geç kalınmış tedavilerde kullanıyorsunuz gözlemlediğim kadarıyla. Görür görmez sirke falan değil direk limon. Nedir hikmeti?

SM-A500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Limon can dır soğuk algınlığı için c vitamini kursak için asidik direnç hepsi var

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bu limon geç kalınmış tedavilerde kullanıyorsunuz gözlemlediğim kadarıyla. Görür görmez sirke falan değil direk limon. Nedir hikmeti?

Kuşun direncini arttırmaya yardımcı olur. Vitamin ihtiva eder ve asidiktir hastalığı bir miktar baskılar.

Kafes tabanını değişip dışkılar dışkılamaz resmini gönderin. Ve mesajımı görür görmez ağzına 3-4 damla limon damlatın.

Hemen dediğiniz gibi damlattım..tedaviye geç kalınmış olarak mı görüyosunuz?:(iki dışkısını çekebildim

Ekli dosyalar

• DB821C50-657C-4584-B068-6950B0775D29.jpeg
    DB821C50-657C-4584-B068-6950B0775D29.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 17
  • E9C14FD9-5FB5-484B-ADC8-B3A4198B6EAB.jpeg
    E9C14FD9-5FB5-484B-ADC8-B3A4198B6EAB.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 13
Hemen dediğiniz gibi damlattım..tedaviye geç kalınmış olarak mı görüyosunuz?:(iki dışkısını çekebildim
Yanlış anlaşılma olmasın, ben GENELDE öyle olduğunu gözlemledim. Hocamın ne düşündüğünü öğrenmeden içinizi karartmayın.

Kuşun videosunu paylaşabilir misiniz. Tekrar limon damlatın ağzına. Suyuna da 20 damla kadar.

Son düzenleme:
Evet izledim. Hasta olduğu kesin. Veterinerden tetra mezatin alıp çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katarak 5 gün tedavi edin. Bulamazsanız enrocure de olur. Aynı süreyle kullanın bunu da. Ayrıca probiyotik ve evde yoksa multivitamin de alın. Bunlat da tedaviye destek olacak.

Son düzenleme:
Evet izledim. Hasta olduğu kesin. Veterinerden tetra mezatin alıp çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katarak 5 gün tedavi edin. Bulamazsanız enrocure de olur. Aynı süreyle kullanın bunu da. Ayrıca probiyotik ve evde yoksa multivitamin de alın. Bunlat da tedaviye destek olacak.
Teşekkür ederim

İki yere sordum ikisinde de yok napacam ben:(

Geri