petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hasta mı kusum bı bakın lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve enes cavdir tarafından 1 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. enes cavdir

Arkadaşlar kuşu dün sabah aldım ama kuş habile tüyleri ile oynuyor olmadı geri goturcem

2. emine uyumaz

sürekli boyle mi ayrıca dışkışında Bi farklılık var mı

3. enes cavdir

Yok diski normalde bunu anlianliyamadim o kısmı öyle tuaf duruyor bide

4. ahmetçik

ahmetçik New Member

Beğenileri:
    0
    yardım edin yeni katıldım soru sordum sprumu bulamıyom

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:50 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

soru sordum cevabını bulamıyom yardım edermisibn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:52 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

soru sordum cevabını bulamıyom yardım edermisibn

5. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Kusunuz sürekli mi boyle yani normalde hareketli ve onunla ilgileniyor musun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:57 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

Bide böyle uyukluyor mu gece uyurken rahatsiz etmemek onemli rahatsiz etmeyin uykusunu almasi lazim

6. enes cavdir

Pek hareketli de sayılmaz duruyor arada ötüyor o kadar erkek ler hareketli olur diye biliyorum bide , evet tabi konuşuyorum elimi sokuyorum kafese ısırıyor sevdirmiyor yesillik alıp elime öyle deniyorum yaklaşmıyor bile

7. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Bide yeni almışsın alışması icin zaman ver

8. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Yeni olduğu için çekingen olur. Üstüne fazla gidip korkutmayın. Sakin hareketlerle yaklaşın.

9. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sürekli uyur durumdaysa hasta olabilir.
    Ancak eve yeni gelen kuşlar genelde alışana kadar durgun olurlar. Birkaç gün yem yemez su içmez gibi görünürler. 1-2 haftaya alışırlar.

Sayfayı Paylaş