Karadeniz Pet

hasta mı?

KamilBayrakdar

Yeni Üye
iyi akşamalar. muhabbet kuşum sabahtan beridir böyle çenesinin altındaki tüyler şiş ve bacakları üzerinde durmuyor çok halsiz 3 gündür yem yediğini ya da su içtiğini ben görmedim ama yiyor ya da içiyordur diye düşüyüyorum. sizn düşünceleriniz nedir?
IMG_2422.jpg

IMG_2420.jpg

Son düzenleme:
Kabarık durması ve halsiz olmasi hasta olduğuna işaret ediyor.

tamam geldi kuş halsiz gübü duruyor sizin dediğiniz gibi yakında bir veteriner varsa bir an önce gitmenizi öneririm dışkısı nasıl

veterinere götürün hemen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:27 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

vitamin varsa ağzına bir damla damlat direkt.yarına çıkarsa sabahtan veterinere götür

veterinere götürün hemen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:27 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

vitamin varsa ağzına bir damla damlat direkt.yarına çıkarsa sabahtan veterinere götür

malesef küçük bir ilde (Aksaray) oturuyorum ve bizim burdaki veterinerler büyükbaş hayvandan başka bişeyden anlamaz :(

malesef küçük bir ilde (Aksaray) oturuyorum ve bizim burdaki veterinerler büyükbaş hayvandan başka bişeyden anlamaz :(

o zaman bırak ölsün kus sinir oluyorum bu sekilde cevap yazanlara götürmek istemiyorum yaz 20 liralık kusa para harcayamam yaz veteriner anlamaz ne demek gittinde adam ben bakmıyorum kardesim mi dedi size

o zaman bırak ölsün kus sinir oluyorum bu sekilde cevap yazanlara götürmek istemiyorum yaz 20 liralık kusa para harcayamam yaz veteriner anlamaz ne demek gittinde adam ben bakmıyorum kardesim mi dedi size

öyle bişey mi dedim ben şimdi pet shop sahibinin dediği laf bu ki kendim de biliyorum

kus veterinere fazla para kazındırmaz ilaç fiyatları bellidir senden 10 lira kazanır köpekte kedide durum farklıdır büyük basta farklıdır veterinerlerde bu nedenlerle tabiki kusta uzmanlasamıyorlar ama hiçbir veteriner git basından ben bilmem demez bosa mı okuyor onlar

hocam sonucta bı canlı yazıktır gunahtır bıle bıle veterınere goturmemek de olmaz bı denemek lazım.
sizi üzmek istemem ama kusun durumu cok kotu görünüyor inşallah sabaha çıkar.
mutlaka sabaha götürün.

Öyle oolması hasta olduğunun göstergesidir bence bi veterinere götürün

arkadaşlar çarpmaya bağlı denge kaybı varmış. şırıngayla mama vitamin karışımı vermemi önerdi sizin çarpma konusunda bi bilginiz var mı beyin sarsıntısı falan mıdır acaba

Geri