petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hastalığı ne ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve veysel boz tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    fotoğraftaki dişiyi 4-5 gün önce aldım ilk zamanlar iyidi bi kaç gündür halsiz dışkısını atmıştım ishal yok dediler diğer kuşlar cıvıl cıvıl bu onlara na katılıyor ne ötüyor salıyorum konuyor öylece çökmüş uyuyor

Dışkısı yapışıyordu daha doğrusu çıkaramıyor yarım kalıyor 2 gün önce zeytinyağı falan sürdüm işe yaradı bugün tekrar baş gösterdi ayrıca kafasında tüğler baya sertleşmiş başındaki tüyler de ve göz çevresindeki tüylerde dökülme var kısacası allaha bakıyor kuş vitamin ve ishal ilacı verdim yeşillik yedirdim bi faydası olmadı

( http://hizliresim.com/4gXyOY --- http://hizliresim.com/JYmbBE )

İLK ZAMANLAR : Fotoğraf0020 - Hızlı Resim

ŞİMDİ :Fotoğraf0036 - Hızlı Resim

DIŞKI :Fotoğraf0037 - Hızlı Resim

Fotoğraf0041 - Hızlı Resim

#1 veysel boz, 30 Haziran 2015
    Son düzenleme: 1 Temmuz 2015
  2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Evet dışkı biraz sulu. Ama çok fazla gelmedi bana. Yine de eğer ishal olursa aspur ve pirinç lapası verebilirsin. Bir de Reflor var. Reflor'u ikiye bölüp suyuna ya da şırıngayla oral yoldan verebilirsin. Geçmiş olsun.

3. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    peki bu halsizlik nedendir sürekli uyumaya meyilli

4. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Yeni bir ortamdan veya ishal olabilir. Halsizlikte bundandır. Vitamin takviyesi yapabilirsiniz şu aşamada.

5. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    yeni bir ortam ama diğer erkek var onla birlikte aldığım o gayet iyi çifti olan kuşlar ayrılınca strese falan giriyolarmış bi ihtimal eşi olabilecek yaştamı acaba kuş ve vitaminide 2-3 gündür veriyorum

Sayfayı Paylaş