petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hastalık...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ömer aktan tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı geceler arkadaşlar.bir haftadır ishal olan kuşumun dışkısı normale döndü ama dışkı bölgesinde dışkılar birikiyor bugün ben temizledim ama yine birikmeye devam etti nasıl bir çözümü vardır?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    avidiare ishal ilacı alın gecşcektir

3. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

vitamin verirsen düzelir dostum fazla yeşillik verme...

4. Ahmet Behçet
    Gizli

yesıllıgı haftada bır ver ve ıyıce temız bı sekılde yıka ve durula öyle ver.

5. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    hocam yalnız ishal geçti.ishal geçtikten sonrasında dışkı bölgesinde dışkı birikmeye başladı.bu geçici bişeymi yoksa hastalıkmı tedavisi varmı yada kuşa rahatsızlık verirmi?bunları bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:31 -->-> Daha önceki mesaj 01:30 --

vitamin veriyorum haftada iki kez

6. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

nasıl yanı hep aynı yeredemi dişki var ? onumu demek istiyorsun dostum ?

7. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    hocam tüylere yapışıyor sanırım yalnız bir hayli fazlaydı o bölgede

8. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

popsunda mı yapişip kaliyor dostum öyle oluyorsa siz pamukla alin.

9. Ahmet Behçet
    Gizli

hocam demekkı ıshal tam gecmemıs yapıstıgına göre dıskısı halen ıslak gelıyo mu pekı eger 3/2 si sulu ise ishal tam geçmemiştir.

10. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    evet hocam poposunda.bu sürekli olacak bişeymi yoksa belli süre sonra geçermi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:41 -->-> Daha önceki mesaj 01:39 --

normale dönmüş gibi geldi bana ama yarın tam olarak gözlemlerim hocam belkide ishali dediğiniz gibi tam geçmedi

11. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

vitamin vermeye devam edin dostum yapişiyorda geçmesine az kalmiştir o esnada kuşunza yardımcı olabilirsiniz pamukla temizleye bilirsin.

12. ömer aktan

ömer aktan New Member

Beğenileri:
    0
    anladım hocam çok sağolun yardımlarınız için

13. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

rica ederim dostum her zaman...

14. korayekinci84

korayekinci84 New Member

Beğenileri:
    0
    Aslında benim kuşda da benzer bişey oluyor ara sıra ama donüp kendisi temizliyor. Biriken topağı gagasıyla sıyırıp atıyor. Dışkısı da normal, yani ishal belirtisi yok. Bence böyle dönemlerde üzerine çok düşüp çok incelediğiniz için, normalde de olan şeyleri bazen sorunmuş gibi algılayabiliyoruz. En azından ben öyleyim :)

Sayfayı Paylaş