Karadeniz Pet

hastalık...

ömer aktan

Yeni Üye
hayırlı geceler arkadaşlar.bir haftadır ishal olan kuşumun dışkısı normale döndü ama dışkı bölgesinde dışkılar birikiyor bugün ben temizledim ama yine birikmeye devam etti nasıl bir çözümü vardır?

vitamin verirsen düzelir dostum fazla yeşillik verme...

yesıllıgı haftada bır ver ve ıyıce temız bı sekılde yıka ve durula öyle ver.

hocam yalnız ishal geçti.ishal geçtikten sonrasında dışkı bölgesinde dışkı birikmeye başladı.bu geçici bişeymi yoksa hastalıkmı tedavisi varmı yada kuşa rahatsızlık verirmi?bunları bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:31 -->-> Daha önceki mesaj 01:30 --

vitamin veriyorum haftada iki kez

hocam yalnız ishal geçti.ishal geçtikten sonrasında dışkı bölgesinde dışkı birikmeye başladı.bu geçici bişeymi yoksa hastalıkmı tedavisi varmı yada kuşa rahatsızlık verirmi?bunları bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:31 -->-> Daha önceki mesaj 01:30 --

vitamin veriyorum haftada iki kez

nasıl yanı hep aynı yeredemi dişki var ? onumu demek istiyorsun dostum ?

hocam tüylere yapışıyor sanırım yalnız bir hayli fazlaydı o bölgede

popsunda mı yapişip kaliyor dostum öyle oluyorsa siz pamukla alin.

hocam demekkı ıshal tam gecmemıs yapıstıgına göre dıskısı halen ıslak gelıyo mu pekı eger 3/2 si sulu ise ishal tam geçmemiştir.

evet hocam poposunda.bu sürekli olacak bişeymi yoksa belli süre sonra geçermi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:41 -->-> Daha önceki mesaj 01:39 --

normale dönmüş gibi geldi bana ama yarın tam olarak gözlemlerim hocam belkide ishali dediğiniz gibi tam geçmedi

Aslında benim kuşda da benzer bişey oluyor ara sıra ama donüp kendisi temizliyor. Biriken topağı gagasıyla sıyırıp atıyor. Dışkısı da normal, yani ishal belirtisi yok. Bence böyle dönemlerde üzerine çok düşüp çok incelediğiniz için, normalde de olan şeyleri bazen sorunmuş gibi algılayabiliyoruz. En azından ben öyleyim :)

Geri