Karadeniz Pet

Hastamı? Cinsiyeti Nedir?

BrKTFN

Yeni Üye
Arkadaşlar Petshoptan aldım kuşu. Her an uyuyor kuşum dışkısı normal gibi. Sabah geliyorum uyuyor akşam geliyorum uyuyor elime alıyorum ele alıştırdım kaçmıyor elimde bile gözlerini kapatıyor şişkin şekilde duruyor ama elime alınca hasta gibi durmuyor :rolleyes: son olarak cinsiyeti nedir. Ve gagasındaki siyahlık ve ayaklarındaki siyahlıklar ne zaman geçer. Teşekkür ediyorum..

2ypngqc.jpg

10xrrr6.jpg

1zd14k0.jpg

176aua.jpg

24oord4.jpg

Son düzenleme:
Yeni ortama alışana kadar böyle durması normal. Kakası da iyi. Pek eminolmamakla birlikte dişi gibi duruyor. Bir ay akadar sonra gagasındaki siyahlıktaneser kalmayacak. Güle güle besleyin.

Levent bey yorumunuz için teşekkürler. Tek muhabbet kuşu besleyip konuşturma düşüncesindeyim eğerki gerçekten dişi ise değişim yapacağım madur kalmamak için :(

Yeni ortama alışana kadar böyle durması normal. Kakası da iyi. Pek eminolmamakla birlikte dişi gibi duruyor. Bir ay akadar sonra gagasındaki siyahlıktaneser kalmayacak. Güle güle besleyin.

Fotoğrafların hepsini büyütüp tektek baktım. Burun deliklerinin kenarları beyaz gibi duruyor. Sen daha iyi tespit edersin..

Tespitiniz doğru evet beyaz.. Alışmıştım epey ama galiba değişime gideceğim teşekkürler Levent bey

Levent bey sorulariniz hakkinda bilgilendirmis sizi ama konudan farkli olarak benim gozume baska birsey takildi. Kusunuzun gagasi sanki biraz fazla uzun gibi. Kusunuz kafesteyken kalamar kemigi, gaga tasiyla ilgileniyor mu?

Levent bey sorulariniz hakkinda bilgilendirmis sizi ama konudan farkli olarak benim gozume baska birsey takildi. Kusunuzun gagasi sanki biraz fazla uzun gibi. Kusunuz kafesteyken kalamar kemigi, gaga tasiyla ilgileniyor mu?

Ben de farkettim. Yavru bir kuşta gaga bu kadar uzamaz. Sanki mantar var gibi gagada ama demeye içim el vermedi.
Gagasina vazelin veya trosyd sürün günde 1 defa. 1 hafta 10 güne iyileşir.

Yavru ve yeni olduğu için pek ilgilenmiyor yem ve su içiyor sadece o da ben olmadıgımda.. Teşekkürler ilgileneceğim bilgilendirdiğiniz için sağolun arkadaşlar

Geri