petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Havadaki Anormallik

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Anıl ATIŞ tarafından 6 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Evin içi nerdeyse -1 ama dışarda sıcak bi ılık var istanbul için söylüyorum :) bu durum normal mı

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    71
  3. ali.pasaoglu

Beğenileri:
    0
    Binaların içi geçen hafta gelen soğuk ve karlı havayla iyice soğudu, fakat arkasından hava LODOS'a dönünce güneyden ılık bir hava getirdi, İstanbul için gerçekten dışarısı binaların içinden daha sıcak bu günlerde, zaten 16-17 derece ve ılık lodos rüzgarı esiyor.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sabahbi giyindim gömlek hırka üstüne mont bere eldiven dışarı bi çıktım sanki haziran sabahı yok artık dedim dikkatli olmak lazım ters esintiden dolayı aman sobalar sönmeden yatmayalım aman doğalgaz kombileri kontrol edelim

Sayfayı Paylaş