Karadeniz Pet

Hayalinizdeki gelecek

• Konbuyu başlatan h0oney
  • Başlangıç tarihi
H

h0oney

Guest
Bazen gerçeklerin susması ve hayallerin konuşması gerekir.. Peki sizin hayalleriniz nedir? :eek:

basketbol oynuyorum bunu daha çok ilerletmek istiyorum ligde oynayan bi kulüpte lisanslı oynamak istiyorum biraz hayal gibi artık ama hayırlısı

Kendime ve hobilerime zaman ayırabileceğim büro gibi biryerde halledip bitirebileceğim bir işimin olması.Avukatlık olabilir ses tonum,kararlılığım ve gözü karalığım için bana paralel bir meslek ama bu aralar pek revaşta değil.Neyse ek olarak bahçeli havuzlu bir ev istiyorum,bahçesinde rotteweiler beslemek.Garaja kurulu bir spor salonu olucak,garajın yakınındaysa havuzum.
Günlük yaşantım amerikan filmlerinde olduğu gibi ilk iş sabah kalkıp pıtı pıtı yürümekle olucak(Gerçekte kalkışım yorgana tekme,yastığa pıçak ve söylenmeler ''niye kalktımki,uyumam lazım'' :D) Ardından hafif kahvaltımı yapıp garaja inmeliyim :) 20dk çalıştıktan sonra havuza dalıp terimi attıktan sonra duş alıp işime gitmeliyim.Akşam erken çıkıp %80 basket %20 futbol hangisi denk gelirse oynarım.Sonra köpeğimle bir yürüyüş ardından güzelcene bir uyku <3 :D

spor araba akşama kadar beni sabırsızlıkla evde bekleyen bi kadın 2 tane erkek çocuğu ve tabiki bi bahçeli ev ve hayatımın vazgeçilmezi olan kangallarımm .. bundan daha güzel bi hayal olamaz benim için

hep muhabbet olsun istiyorum(hayalin bu kadarı büyük mü olur acaba)

saygının,sevginin olduğu , El-Edep ithafının yapılmaya gerek kalmadgı sadece muhabbetin oldugu bir zamanda olmak istiyorum :D