petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hazır mama nasıl verilir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve engindokur tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. engindokur

arkadaşlar ben bonnie marka mama aldıım 100 grlık pakette.fakat onu alırken başka marka bir mamayı verecekti adam bana ve demesine göre mamyı vermeden önce ıslatılması gerekiyormuş.acaba bu doğrumu yani bonnie mama yı paketinden açar açmaz yemliğe döküp mü verilir yoksa musluğun altında ıslatıpmı vermek gerekir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:33 -->-> Daha önceki mesaj 20:52 --

yokmu bilen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:34 -->-> Daha önceki mesaj 10:33 --

yokmu bilen.

#1 engindokur, 17 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Aralık 2014
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Mama nemli ise direk verebilirsin.
    Kuru mamayı kabak veya havuç rendeleyip nemlendirmelisin.

3. engindokur

peki bu marka nasıl verilir.
    yemliğe koyuyorum daha yemedi.ağzaına alıp atıyor.

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kuruyken yemez zaten, mamayı sabah hazırlamalısınkaç tane kuşun var ona göre ayarlamalısın içine yumurta rendelemeni tavsiye ederim havuc rendeyelebilirsin böyelikle maman ıslanmış kıvam almış olur kuşlarında afiyetle yer

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Engin mama nemli mi kurumu elleyince anlarsın. Nemliyse direk verebilirsin, kuruysa içine havuş ya da kabak rendelemelisin.

6. engindokur

havuç rendeledim marul rendeledim ve iyicene karıştırdım fakat hiç yumuşamadı bende azıcık su koydum ve iyicene karıştırdım anca yumuşadı ve kafese koudum umarım yerler.

7. AytekinCeylan

AytekinCeylan New Member

Beğenileri:
    0
    bendede var mama yemiyo yanına bile yaklaşmıyo :(

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu hazır mama nasıl verilir

,
  2. muhabbet kusu hazir mamayi nasil vermeliyiz

,
  3. aktiv muhabbet mama nasıl hazırlanır ve yedirilir