Karadeniz Pet

Hazır takım çift Muhabbet kuşu almak istiyorum 4 veya 5 takım satan var mı ?

anilcinar

Yeni Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Hazır 4 veya 5 takım yavrulara iyi bakan damızlık takım arıyorum üretime yeni başlıycam nerden bulabilirim elinizde olan varsa satılık yardımcı olurmusunuz ?

Yerinizi yurdunuzu belirtmenizde fayda var elinde kuşu olan arkadaşlar için.

İstanbul Kağıthane de oturuyorum

Çift satan kuş yok mu 5 veya 6 çift ?

anil bey hazır çift istiyorsunuz ama benden size bir tavsiye bu ise yeni girecekseniz herkez ister alıyım hazır eve gelsin yumurtlasın yavru baksın ohh miss. ama öyle birsey yok kolay kolay kimse altın yumurtlayan tavugunu kesmez veya satmaz çünkü onu yumurtlayacak sorunsuz hale getirene kadar emeği vermissiniz düzenli yumurtasını alıp satıyorsunuz niye satılsın ? sağlam bir takım sezonda 4 5 kuluçka yavru verir ve en az sezonda 16-20 demek takım olarak 2-3 yavru fiyatına takımı almak istiyor sunuz ama verim li takımını kimse satmaz , uzun lafın özü 6-7 yıllık bir üretici olarak size nacizane tavsiyem hazır takımlardan uzak durun kaç takım yapmak istiyor iseniz o sayıya uygun dişi erkek yavru toplayın yetiştirin emin olun ne basınız ağrır nede stres e girersiniz. her gün 10 larca kisi görüoz takım aldım hasta yavru alamıom su problem bu problem vs.. vs... en iyi takım yerinde yetişen takımdır aklınızda olsun. Benim kümesime gelen misafirlerime bile tek sözüm bu konu ile ilgili; Ne takım satarım ne takım alırım sizde hazır takımlardan uzak durun basınız ağrımasın istiyor iseniz...
İstinye Mahallesi Sarıyer- İSTANBUL 0538 581 96 82

Doğru diyorsunuz bi bakımdan ben genelde üretimi bırakan arkadaşlardan çift takımlar almak istiyordum başka sitelerdende bakıyorum bir türlü denk gelmedi elimde şuan 2 takım var kendime ait diğer takımlarıda bi abimize almak için arayışa geçtim müsait bi gününüzde üretimhanenizi ziyaret etmek isterim kahraman bey

Bende üreticiden tüm çiftlerini aldım. Bit sorunu çıktı hastalıkları çıktı iyileştirene kadar ömrümden ömür gitti. Daha sonra ağzımı yokladı aynı kişi bir kaç kez geldi durumların iyi olduğunu görünce bir gün beni aradı. Tekrar üretime başlamayı düşünüyorum satarsan haberim olsun diye. Kimse gerçekten sağlıklı kuşunu satmak istemez ya da çok güel yavru veren takımını. Alacaksanız damızlık alın. Zaten salamada eş tutmuş bir kaç takım bulursunuz. 5 çift olursa sesten hemen yavruda verirler. Ama daha önce kötü bakılmış takım almayın gerçekten. Kuşlar benim yanımda temizlikten şok geçirdiler. Daha önce insan görünce kendini sağa sola vuran hayvanlar beni görünce demire yapışıp ötmeye başladılar. Kaç aydır düzenim yeni oturuyor. Sakın üreticiden çift almayın. Yavru gönül rahatlığıyla alın. Ama hele üretici satıyorsa sorun var demektir

O zaman temiz bakımlı kuş bulmak için epey bi zaman harcamamız gerekecek bekleyelim bakalım kısmet neyse o olur yardımcı olduğunuz için teşekkürler

Yeme düşen yavrularım ve 3 aylık dişilerim mevcut.